Хімія

9 клас Перегляди: 3899
Купити
Хімія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 223
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі дев'ятикласники!

 

За цим підручником ви завершуєте вивчення хімії в основній школі. Він допоможе вам опанувати базові хімічні знання, передбачені навчальною програмою з хімії для 9 класу, які необхідні для повсякденного життя і достатні для загальнокультурної підготовки випускника основної школи.

Навчальний матеріал підручника охоплює повторення основних питань курсу хімії 8 класу, три нові теми та узагальнення знань. Перші дві теми стосуються винятково важливих у хімії понять про розчини та хімічні реакції. Третя тема присвячена характеристиці найважливіших органічних сполук. Знання про ці речовини мають неабияке значення. По-перше, вони необхідні для здобуття базової хімічної освіти; по-друге, без знання основних біологічно важливих речовин неможливе вивчення біології в 10 класі; по-третє, у повсякденному житті ви стикаєтеся з органічними речовинами частіше, ніж із неорганічними, оскільки їх у десятки разів більше.

Сподіваюся, цей підручник створить надійне підґрунтя для подальшого набуття хімічних знань, якщо ви оберете відповідний профіль навчання у старшій школі. Адже підручник спрямований на посилення вашого інтересу до подальшого вивчення хімії. Водночас ті з вас, чиє навчання у старшій школі не буде пов’язане з хімією, навчаться безпечного поводження з речовинами у повсякденному житті.

Як і в попередніх підручниках — з природознавства для 5 і 6 класів та хімії для 7 і 8 класів — тут використано перевірену часом структурну побудову змісту. Так, у параграфах чітко і лаконічно розкривається основний зміст навчального матеріалу, який перемежований прикладами, містить детальний опис і пояснення демонстраційних дослідів, поділений підзаголовками на логічно завершені частини. Наприкінці параграфів уміщено рубрику Підіб’ємо підсумки, де кількома реченнями передано головне з тексту, що буде орієнтиром під час повторення вдома матеріалу, вивченого на уроці. Сторінка природодослідника містить практичні завдання дослідницького характеру — домашній хімічний експеримент, лабораторні досліди, практичні роботи, надаючи тим самим можливість опанувати методи дослідження речовин і явищ.

Ерудованість добре обізнаної у певній галузі наукового знання особистості формується за умови, якщо людина не 

обмежується мінімальною кількістю знань, а шукає джерела набуття нової інформації, багато читає, проводить власні дослідження, аналізує та порівнює інформацію тощо. Усім, хто виявить бажання розширити власну ерудицію в галузі хімічних знань, допоможе рубрика Сторінка ерудита.

Завершальною є рубрика Перевірте свої знання, де вміщені різноманітні завдання і вправи, серед яких ускладнені позначено зірочкою. Систематично опрацьовуючи цю рубрику, ви зможете об’єктивно оцінити рівень своїх знань. З цією ж метою після кожної теми наведено Завдання для підготовки до контролю знань.

Кожна рубрика підручника має особливе позначення або ж виділена певним кольором, що допоможе вам швидко відшукати потрібний текст.

Прискорити пошук того чи іншого терміна допоможе Предметний покажчик.

Наприкінці підручника наведено Словник основних хімічних термінів і понять — довідкова інформація — тлумачення ключових хімічних слів і словосполучень.

Успіхів вам і наснаги у наполегливому опрацюванні навчального матеріалу підручника!

 

pdf.png pick_himiya_9_yaroshenko_p.pdf
Дата 24.09.2013 23:21:00 Размер файла 7 MB Завантажити 24

Схожі матеріали (за тегом)