Географія

9 клас Перегляди: 3661
Купити
Географія: Економічна і соціальна географія України. Підручник для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Тернопіль: Підручники і посібники"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні учні!

 

Підручник «Географія: Економічна і соціальна географія України» покликаний допомогти вам глибше і краще опановувати курс географії 9 класу. Для того щоб отримати грунтовні знання, потрібно не лише читати текст параграфів, а й використовувати допоміжний матеріал.

На початку кожного розділу підручника зазначено, про що можна дізнатися і чого навчитися у процесі опрацювання навчального матеріалу теми.

У рубриці «Пригадаймо» подано запитання для актуалізації знань, які допоможуть зрозуміти новий навчальний матеріал.

У рубриці «Закріплюємо та узагальнюємо» вміщено запитання для закріплення знань, відповісти на які можна лише після ґрунтовного опрацювання матеріалу.

До рубрики «Набуваємо практичних навичок» входять практичні завдання різних рівнів складності для формування вмінь і навичок застосовувати набуті знання.

Запитання і завдання рубрики «Перевіряємо свої знання» спрямовані на узагальнення здобутих знань.

У рубриці «Працюємо творчо» наведені додаткові завдання підвищеного рівня складності, які дозволять готуватися до участі в учнівських олімпіадах.

У рубриці «Чи знаєте ви, що...» вміщені цікаві факти, що стосуються теми.

У рубриці «Головне в цьому розділі» коротко сформульовано основні твердження кожного розділу.

У рубриці «Книжкова полиця» подано список додаткової літератури, адреси Інтернет-ресурсів, які можна використати для виконання практичних завдань, отримання додаткової інформації з тем розділу.

Важливі твердження, факти, поняття, на які необхідно звернути увагу, а також назви географічних об’єктів, розміщення яких слід запам’ятати, виділено курсшюм. Нові поняття і терміни зазначено півжиршш курсивом, а саме формулювання — звичайним курсивом.

Підручник містить чимало малюнків, схем, фотографій, які сприятимуть правильному формуванню уявлень про географічні об’єкти, явища тощо.

 

pdf.png pick_geografiya_ukraini_9_giletskiy_p.pdf HOT
Дата 24.09.2013 23:17:00 Размер файла 19 MB Завантажити 201

Схожі матеріали (за тегом)