Історія України

9 клас Перегляди: 3500
Купити
Історія України. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

У цьому навчальному році ви перегорнете ще одну сторінку історії українсько­го народу, що охоплює період від кінця XVIII до кінця XIX ст. Ми запрошуємо вас до пізнавальної подорожі, упродовж якої ви станете свідками багатьох історичних подій. Серед них заснування Київського університету, видання «Кобзаря» Тараса Шевченка, завершення промислової революції в українських землях. Ви ознайомитеся з досягненнями науки та техніки, розвитком мистецтва. Зі сторі­нок підручника постануть видатні історичні діячі. Микола Лисенко - його нази­вали «сонцем української музики», Юліан Бачинський - він першим обґрунтував необхідність політичної самостійності України, Володимир Антонович, Іван Пулюй, Микола Кибальчич, Борис Грінченко, Леся Українка, Іван Франко. Ціла плеяда талановитих співвітчизників, які любили Україну та жадали кращої долі для її народу.
Наскрізною ідеєю, що пронизує навчальний матеріал підручника, є теза про національне відродження та формування української нації. Важливо не залиши­ти поза увагою всі компоненти цього складного процесу: економічні, політичні, соціокультурні та релігійні.
Щоб ваша подорож стала предметною, ми пропонуємо таку структуру підруч­ника: визначення теми, план, запитання перед текстом параграфа, навчальний текст, запитання і завдання. Додаткову інформацію ви зможете отримати, вико­ристовуючи подані в підручнику карті, ілюстрації, хронологічну таблицю, слов­ник історичних термінів і понять.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_9_reent_p.pdf
Дата 24.09.2013 23:23:00 Размер файла 17 MB Завантажити 41

Схожі матеріали (за тегом)