Deutsch

8 клас Перегляди: 6778
Купити
Viel Spaß! Підручник німецької мови для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів (четвертий рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Інститут сучасного підручника"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

З нашим підручником ти знову із задоволенням будеш вивчати німецьку мову. Сподіваємося, тобі сподобалися мандрівки з нашими героями, і ти вже багато чому навчився.

Це так приємно — зустрітися зі своїми хорошими друзями, щоб, допомагаючи один одному, разом іти до обраної мети! І цього року ти спільно з Ерікою й Тарасом далі опановуватимеш німецьку мову. Тепер більшість із того, що говоритиме вчитель на уроці, ти ще краще розумітимеш. Але твоє завдання і самому навчитися так само добре спілкуватися німецькою мовою, як учитель та герої підручника. Через листування Еріки й Тараса ти продовжуватимеш навчатися культурі письма, будеш знайомитися з культурою, традиціями та звичаями народів України і Німеччини.

«Viel Spaß!, 8» складається із 7 розділів. Кожен розділ розпочинається увідними сторінками, які презентують тему розділу: перша сторінка — назва; наступна розгортка — це робочі увідні сторінки із різноманітними цікавими завданнями, виконуючи які, ти ознайомлюєшся з тим, про що буде йти мова у розділі.

Кожен урок розміщено на розгортці двох (або більше) сторінок підручника. На всіх розгортках є позначення уроку, розділу та кольорові маркування, що полегшують орієнтацію на сторінках підручника.

У кінці кожного розділу на сторінці «Lerntipps» зібрано основні лексичні вирази й граматичні структури, що вивчалися в даній темі. У «Додатках» подано довідник з граматики, який містить правила та пояснення відповідно до вивчення граматичного матеріалу в підручнику. Це допоможе тобі систематизувати й узагальнити навчальний матеріал.

Вправи для самостійної роботи ти знайдеш у додатку «Schriftliche Übungen».

У німецько-українському словнику в кінці підручника є переклад невідомих слів.

Пам'ятай, лише від твоєї наполегливої праці залежить результат навчання!

 

pdf.png pick_nimetska_mova_8_sidorenko.pdf
Дата 29.10.2014 12:31:00 Размер файла 14 MB Завантажити 38

Схожі матеріали (за тегом)