Музичне мистецтво

8 клас Перегляди: 3800
Купити
Музичне мистецтво. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Веста"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Цього навчального року ти востаннє вивчатимеш музичне мистецтво як окремий предмет за шкільною програмою. Проте, твої зустрічі з музикою не припиняться ніколи, ти переконуватимешся у цьому щодня впродовж усього життя. Важливим для тебе особисто буде вибір ролі та значення музики у твоєму житті. Від цього вибору залежатиме твій внутрішній, духовний світ, його розвиток і збагачення.

За роки вивчення шкільного курсу музичного мистецтва навчальні теми спрямовували тебе розглядати музику під певним кутом і, сподіваємося, допомагали тобі формувати свій власний погляд на музичну народну чи професійну творчість.

У 8 класі зміст навчальних тем спрямований на узагальнення зв’язків музичної спадщини минулого і сучасності. Із темою «Відлуння епох у музичному мистецтві» ти пройдеш поряд з музикою, сприймаючи та виконуючи її, крізь віки від епохи бароко та класицизму до сучасних напрямів легкої музики.

Тема II семестру «Музика в діалозі з сучасністю» покликана спонукати до роздумів про місце та роль музичного мистецтва в житті сучасної людини.

Як і в минулі роки, музичні твори, що увіишли до шкільної програми, та інформація про них і їх авторів, викладена у підручнику, лише відкривають завісу перед величезним світом музичного мистецтва. І тобі вирішувати, як глибоко ти поринеш у цей світ, як тісно він зіллється із твоїм власним духовним світом, наскільки важливим буде для тебе єднання твого життя, твоєї душі й музики.

 

pdf.png pick_muzichne_mistetstvo_8_voloshina.pdf
Дата 14.10.2014 09:44:00 Размер файла 29 MB Завантажити 56

Схожі матеріали (за тегом)