Музичне мистецтво

8 клас Перегляди: 5122
Купити
Музичне мистецтво. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 191
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Перед вами книжка, яка стане вірним супутником на шляху оволодіння мистецькими цінностями сучасності. Вона складається з двох розділів: «Художні напрями XX століття» та «Мистецтво і сучасна культура». «Подорожуючи» мистецькими стежками різних країн, ви дізнаєтеся про художні течії, що виникли протягом минулого століття. Музика, яку ви будете слухати, допоможе відчути незрівнянну красу сучасної класики, репродукції картин художників-модерністів відкриють глибину сприйняття світу.

Без сумвіву, ви отримайте справжнє естетичне задоволення, співаючи пісні, що вже стали класикою української естради: «Дня кольори», «Чорнобривці», «Червова рута», «Україна» та ін. Слухаючи джаз, аналізуючи «плюси» й «мінуси» рок і поп-музики, ви навчитеся критично оцінювати різні художні явища.

В епоху становлення нового синтетичного виду мистецтва - кінематографа посилилася взаємодія різних видів художньої творчості, зародилася кольоромузика. Можливо, ви відчуєте потужний вплив синтезу мистецтв, зокрема кіномузики, і спробуєте виразити свої думки й почуття в процесі кольорових імпровізацій за прослуханими музичними творами.

У попередніх класах ви вже знайомилися з яскравою палітрою видів, жанрів і стилів мистецтва. У восьмому класі ви будете пригадувати, збагачувати й узагальнювати знання та вміння, набуті в попередні роки. Для цього до підручника введено рубрику «Ретро».

У цьому році на вас чекає ще один сюрприз: упродовж кожного півріччя ви зможете виконувати індивідуальний або груповий проект на музичну тематику. Щоб допомогти нам здійснити цей цікавий самостійний пошук, у Додатку вміщено відповідні матеріали.

Сподіваємося, що зміст підручника допоможе вам навчитися відрізняти справжню нрасу від кітчу, набути важливої для кожної людини компетентності - «бути виразним» у творчій діяльності. Маємо надію, що запропоновані в підручнику мистецькі шедеври будуть спонукати до художньої самоосвіти, яка принесе справжню естетичну насолоду.

Отже, в добру путь лабіринтами сучасного мистецтва!

 

pdf.png pick_muzichne_mistetstvo_8_masol.pdf
Дата 14.10.2014 09:34:00 Размер файла 8 MB Завантажити 17

Схожі матеріали (за тегом)