Трудове навчання

8 клас Перегляди: 5436
Купити
Трудове навчання. Технічні види праці. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

У 5-7-х класах на уроках трудового навчання ти здобув знання і вміння, необхідні в житті кожній особистості: навчився творчо стявитися до праці, розробляти й виконувати власні проекти, створювати корисні речі, застосовуючи техніку й технології обробки металу, деревини та інших матеріалів. Усе це знадобиться тобі в подальшому навчанні та праці.

Будь-яка трудова діяльність заслуговує на повагу. Найповніше розкрити твої здібності можна в тих видах діяльності, які відповідають твосму покликанню.

Тепер, у 8-му класі, ти маєш обрати профіль подальшого навчання і майбутньої професійної діяльності.

Хто не тільки має широкий кругозір, а й правильно визначає свою мету, крок за кроком наближається до неі, здобуваючи нові знання і вміння, той стяє успішним у житті, досягає поставленої мети. Візьми цю істину собі на озброєння.

Тож до нових знань, яких у цьому підручнику достатньо. Вивчаючи його, радимо добре поміркувати над запитаннями, що містяться на початку кожного параграфа. Вони допоможуть і пригадати вже вивчене, і визначити. яких кампетрнцій тобі ще не вистачає.

Особливу увагу зверни на нові ключові поняття, що виділені в тексті курсивом, та на застосування знань у практичній діяльності. Не забувай про безпеку праці.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_8_tereschuk.pdf
Дата 08.10.2014 11:00:00 Размер файла 11 MB Завантажити 36

Схожі матеріали (за тегом)