Трудове навчання

8 клас Перегляди: 4283
Купити
Трудове навчання. Технічні види праці. Підручник для 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Педагогічна думка"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже.

 

На уроках трудового навчання у 5, 6 і 7 класах ти багато дізнався про світ техніки й технологій, навчився виконувати певні технологічні операції з металом, деревиною.

Навчився виконувати прості електромонтажні роботи.

У 8 класі ти здобудеш нові знання з різних напрямів технологій промислової і сільськогосподарської праці.

Вивчаючи перший розділ «Об’єкти проектування», ти отримаєш відомості про основні напрями, методи ідеальності в розробці ескізів і опису нових моделей. Вивчиш основи художнього конструювання виробів і знатимеш, що таке симетричні та асиметричні моделі, динамічні й статичні форми технічних виробів.

Вивчаючи тему «Технічне конструювання», навчишся виконувати перерізи і розрізи на кресленнях. Ознайомишся з конструкційними матеріалами хімічного походження, їх впливом на здоров’я людини і довкілля. Навчишся визначати фізичні і технологічні властивості деревини.

Найбільше часу ти приділятимеш вивченню розділу «Техніка і технологічні процеси виготовлення виробів із конструкційних матеріалів» : вивчиш будову фрезерного верстата; засвоїш прийоми управління ним; навчишся виконувати фрезерні роботи різного рівня складності. Вивчиш правила і виконаєш практичні роботи з нарізання різьби. Ознайомишся з технологією термічної обробки металів та технологією виконання отворів різної форми на заготовках із деревини. Навчишся оздоблювати вироби та оцінювати об’єкти і процеси технічної діяльності.

Вивчиш питання професійної діяльності людини та її вибір. Це допоможе тобі зробити правильний вибір професії.

У розділі «Електротехнічні роботи» ти навчишся розпізнавати види контрольно-вимірювальних приладів, виконувати вимірювання за допомогою приладів - напруги, сили струму, опір в електричному колі. Визначатимеш особливості будови квартирної електромережі і виконуватимеш монтаж розгалуженої електромережі. Ознайомишся з будовою і принципом дії колекторного електродвигуна та застосуванням його у побутових електроприладах, виконувати нескладні ремонтні роботи.

Вивчаючи розділ «Технологія вирощування рослин», ознайомишся з основами агротехніки вирощування картоплі і кукурудзи, з технологією вирощування плодових дерев, первинною переробкою та зберіганням продукції рослинництва. Ознайомишся з принципами роботи малогабаритної сільгосптехніки.

Під час вивчення розділу «Технологія догляду за тваринами» ти отримаєш відомості з технології розведення домашньої водоплаваючої птиці та первинної переробки продукції тваринництва.

Мета цього підручника - допомогти тобі засвоїти нові знання, набути нових умінь, навчитися планувати і виконувати трудові дії, самостійно їх аналізувати.

Щоб робота просувалась успішно, не забувай, що спочатку слід опрацювати теоретичні відомості тієї чи іншої теми, і лише потім виконувати практичні завдання. В процесі практичних робіт дотримуйся правил безпечної праці й санітарно-гігієнічних вимог, використовуй розміщені у підручнику інструкційні карти і схеми.

Після завершення вивчення кожного розділу перевір свої знання, скориставшись для цього запитаннями для самоперевірки.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_8_madzigon.pdf
Дата 08.10.2014 11:00:00 Размер файла 60 MB Завантажити 16

Схожі матеріали (за тегом)