Українська мова

8 клас Перегляди: 3172
Купити
Українська мова. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники!

 

В продовж цього навчального року ви поглибите свої знання з державної мови, вдосконалите мовні вміння і навички, набуті в попередніх класах.

Ви розпочнете вивчати синтаксис і пунктуацію, ознайомитеся з новими відомостями про головні й другорядні члени речення та з різновидами простих речень, навчитеся розрізняти, складати й перебудовувати їх, а отже, зможете по-різному висловлювати думку, придаючи їй досконалішої форми.

Підручник допоможе вам збагнути провідну роль мови, як найважливішого засобу пізнання і спілкування. Ви вдосконалюватимете свої перекладацькі навички, набудете вмінь переглядового читання.

Заглиблення у мову сприятиме розширенню наших інтелектуальних обріїв. Тексти різних типів, стилів і жанрів мовлення збагатять вас відомостями про видатних діячів минулого, історичні пам’ятки України, привернуть увагу до проблеми взаємин у родині і запросять до роздумів про цінність дружби.

Сторінки підручника перенесуть вас у мальовничі куточки України. Ви спробуєте розгадати таємницю озера Світязь, побуваєте в таких дивовижних місцях як Асканія-Нова, дендропарк «Софіївка» тощо.

Ви поміркуєте над тим, яким буде третє тисячоліття, які відкриття чекають нас у майбутньому, задумаєтесь над деякими загадками цивілізації.

Опановуйте українську мову — і перед вами відкриються нові можливості для саморозвитку і спілкування. Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_8_bondarenko.pdf
Дата 03.10.2014 08:38:00 Размер файла 14 MB Завантажити 11

Схожі матеріали (за тегом)