English

8 клас Перегляди: 4862
Купити
Англійська мова. Ми вивчаємо англійську мову. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Здрастуй, мій давній щирий друже!

 

Які почуття викликає у тебе свято Першого дзвоника? Спогади про тепле ласкаве літо, чи передчуття дивовижних вражень, які очікують тебе попереду? Можливо, ти зараз сидиш за комп’ютером і пишеш листа своєму товаришу, який знаходиться за сотні кілометрів від тебе. Хіба не правду кажуть, що сучасні технології роблять світ меншим, а людей - ближчими? І це не випадково, адже твоє покоління — це покоління мобільних телефонів та Інтернету, покоління епохи масової інформації.

Я хочу запропонувати тобі підготувати «Книгу року», крокуючи сторінками нашого підручника. Кожна тема, яку ми будемо вивчати, знайде своє відображення в ній, а можливо, якісь сторінки ти запропонуєш до неї і сам.

Разом із головними героями підручника ти побуваєш і в українській школі, і у школі закордонній, ще не знайомій тобі, дізнаєшся про різні типи шкіл, систему освіти в Україні та Великій Британії, навчишся правилам спілкування.

Згодом чекаємо на тебе у шкільній бібліотеці, де піде мова про твоїх улюблених письменників та літературних героїв. Чи хочеш ти бути схожим на когось із них?

А як приємно дозволити собі годину відпочинку і поринути у світ музики... Наш підручник допоможе тобі і тут: ти дізнаєшся про різноманітні музичні стилі і жанри, відомих композиторів і музикантів.

Цього року ти дізнаєшся про географічне положення, населення і клімат Великої Британії, а також про те як клімат впливає на життя англійців. А що б ти повідомив товаришу про свою рідну землю, Україну, ії неосяжні простори, неповторні пісні, її стрімкі річки і золоті ниви? Про це - цікава розповідь на сторінках нашого підручника.

Наше життя - не лише робота та навчання, а й дозвілля, розваги, активний відпочинок. Про це все ти зможеш розказати і написати, працюючи над проектом упродовж усього навчального року, висвітлюючи новини свого шкільного життя та розповідаючи про своїх друзів.

Тож у добру путь, мій друже, у цікаву, захоплюючу путь!

 

pdf.png pick_angliyska_mova_8_nesvit.pdf
Дата 19.08.2014 21:06:00 Размер файла 12 MB Завантажити 58

Схожі матеріали (за тегом)