Інформатика

8 клас Перегляди: 3747
Купити
Інформатика. Підручник з інформатики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сім кольорів"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 184
• Формат файлу: pdf

 

Презентація — це публічне представлення певної інформації.

 

Метою презентації може бути представлення досягнень організації або окремої людини, реклама продукції, висвітлення різноманітних заходів, перспектив розвитку інформаційних технологій тощо.

Презентації можуть проводитися на виставках, конференціях та семінарах, у навчальних аудиторіях, в офісах і торгових залах, демонструватися по телебаченню, транслюватися по радіо тощо.

У школі презентація здебільшого використовується для супроводу усного повідомлення на уроці або доповіді на конференції, під час захисту навчального проекту чи науково-дослідної роботи, при поясненні нового матеріалу тощо.

Презентації як спосіб представлення інформації зазвичай містять текст, ілюстрації до тексту для кращого його сприйняття, звукові та відеофрагменти. Раніше, до використання комп’ютерів, текст презентації озвучував доповідач, за ілюстрації правили малюнки, плакати, а звукові фрагменти відтворювалися за допомогою магнітофона.

Сучасні інформаційні технології дозволяють створювати набори електронних слайдів з використанням текстів, графічних зображень, аудіо- та відеофрагментів, робити їх мультимедійними, динамічними, інтерактивними.

Такі набори електронних слайдів називають комп’ютерними, або просто презентаціями. Комп’ютерні презентації є різновидом мультимедійних проектів.

 

pdf.png pick_informatika_8_lomakovska_p.pdf
Дата 19.08.2014 21:05:00 Размер файла 26 MB Завантажити 32

Схожі матеріали (за тегом)