Біологія

8 клас Перегляди: 4417
Купити
Біологія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Сьогодні ви починаєте вивчати новий розділ біології - науку про тварин - зоологію. Мабуть, важко уявити собі життя без цих істот: хтось із вас утримує вдома собак або котів, декоративних пташок чи акваріумних риб. Усі нони - представники царства Тварини. Наш підручник ознайомить вас з різноманітним і цікавим світом тварин, що мешкають на нланеті Земля, і насамперед з мешканцями нашої Батьківщини - України. Ви дізнаєтеся про види, від яких людина має чималу користь, а також про ті, що завдають шкоди її господарству, переносять збудників небезпечних захворювань, про зв’язки тварин між собою й довкіллям.

Сподіваємося, що цей підручник не тільки дасть вам нові знання, а й допоможе краще зорієнтуватися в інформації, отриманій поза школою, підкаже, як краще застосовувати ці знання у своєму подальшому житті.

Текст підручника поділено на розділи, теми та окремі параграфи. Рубрики «Варто пригадати», «Ключові слова та поняття», «Коротко про головне» допоможуть вам краще засвоїти новий матеріал. Рубрики «Поміркуйте» та «Творче завдання» призначені для тих з вас, хто хоче глибше зрозуміти складний світ живої природи. Назва рубрики «Хочете знати більше?» говорить сама за себе. Після кожної теми вміщено тести для перевірки засвоєних знань, а також запитання підвищеної складності. Вони допоможуть краще підготуватися до підсумкових уроків. Важливим компонентом вивчення природи є лабораторні роботи, під час виконання яких ви набудете відповідних практичних навичок.

 

pdf.png pick_biologiya_8_serebryakov_p.pdf
Дата 19.08.2014 21:05:00 Размер файла 28 MB Завантажити 28

Схожі матеріали (за тегом)