Алгебра

8 клас Перегляди: 728
Купити
Алгебра. Підручник для 8 класу з поглибленим вивченням математики.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 384
• Формат файлу: pdf

 

Любі восмикласники!

 

Ви зробили серйозний крок у своєму житті: вирішили продовжувати освіту в класі з поглибленим вивченням математики. Вітаємо вас із цим вибором і сподіваємося, що ви не розчаруєтесь у своєму рішенні.Ви зробили серйозний крок у своєму житті: вирішили продовжувати освіту в класі з поглибленим вивченням математики. Вітаємо вас із цим вибором і сподіваємося, що ви не розчаруєтесь у своєму рішенні.

Навчатися в математичному класі не просто. Треба бути наполегливим і завзятим, уважним і акуратним, при цьому найголовніше — не бути байдужим до математики, а любити цю красиву науку.

У цьому навчальному році ви продовжуватимете вивчати алгебру. Сподіваємося, що ви встигли полюбити цю важливу й красиву науку, а отже, з інтересом будете опановувати нові знання. Ми маємо надію, що цьому сприятиме підручник, який ви тримаєте в руках.

Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.

Підручник поділено на сім параграфів, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Найважливіші відомості виділено жирним шрифтом і курсивом.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один із можливих зразків оформлення розв’язання.

До кожного пункту дібрано задачі для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і важкі задачі (особливо ті, що позначено зірочкою (*)).

Також у підручнику ви зможете прочитати оповідання про важливі математичні об’єкти, історію їх виникнення та розвитку. Назви цих оповідань надруковано зеленим кольором.

Бажаємо успіху!

 

pdf.png pick_algebra_8_merzlyak2.pdf
Дата 05.07.2020 19:15:04 Размер файла 17 MB Завантажити 21

Схожі матеріали (за тегом)