Зарубіжна література

8 клас Перегляди: 1838
Купити
Зарубіжна література для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням філології. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 310
• Формат файлу: pdf

 

Вітаємо Вас, Людино!

 

Ви любите подорожувати? Мріяти? А хотіли б Ви помандрувати у часі? Запрошуємо Вас вирушити в чудову подорож-знайомство з основними літературними епохами, текстами визнаних світових шедеврів та їх авторами.

Для того щоб наша історична мандрівка відбулася, необхідно виконати деякі умови. Уявіть ваш улюблений куточок природи, де Вам комфортно, затишно, спокійно. Вслухайтеся у чарівність речей цього дивного простору, вдивіться в картину природи, створену навколо, спробуйте відчути, яким має бути справжнє життя. Упевніться, що Ви готові отримати задоволення під час подорожі і потрудитися. Нехай вам допоможуть добрі помічники на цьому шляху: Бажання, Воля, Уява, сила Духу, сила Думки, Слово. Тож у добру путь!

Ось велична частина простору, яка називається «Священні книги людства». У цьому стародавньому Саду духовної літератури приховано багато скарбів, на пошуки яких потрібно відправитися. Це незвичайний Сад. У ньому є життєдайне джерело Небесної Мудрості і дивовижна скеля Істини. Тут ви дізнаєтесь про походження, художній світ найвідоміших пам'яток культури - Вед, Біблії, Корану. Ознайомитесь з сюжетами Старого Заповіту і Нового Заповіту - про створення світу і людини, про перше вбивство людини, про моральні основи життя — заповіді; спробуєте осягнути істину в притчах Ісуса Христа.

З Саду духовної літератури Ви потрапите у світ Античної літератури, що у символічному колі щита Ахілла розкриє картину світу та сцени з життя давніх греків. Далі Ви помандруєте до Небесного Замку літератури Середньовіччя, пройдетесь по Зоряному Мосту епохи Відродження, доберетесь до прекрасного блакитного берега, на якому Вас чекатиме мушля з перлиною неправильної форми — символ суперечливого світу епохи Бароко. Далі будете милуватися благородством і витонченістю форм білосніжної будівлі доби класицизму. Вас чекає також знайомство зі світом літератури XX століття, і нарешті, можна сміливо зазирнути в світ сучасної літератури.

Зарубіжна література відображає життя народів в різні епохи, що формують світовий літературний процес і поки ви навчаєтесь у школі, Ви зможете ознайомитися з літературою різних періодів її розвитку. Побачите тісний зв’язок літератури та культурного контексту, що є одним із завдань цього курсу.

Матеріал вступних тем до кожного розділу для більшої наочності ми структурували у вигляді опорних образів-символів. Це допоможе Вам полегшити розуміння теорії літератури, виділити головне, систематизувати знання, краще їх засвоїти і запам’ятати. Також у підручнику подано словник основних літературознавчих термінів і культурологічних понять, необхідних для розуміння того чи іншого художнього твору, літературної епохи.культурологічних понять, необхідних для розуміння того чи іншого художнього твору, літературної епохи.

У підручнику розміщено фрагменти програмових творів. Передбачається, що Ви прочитаєте художні тексти повністю, але в класі працюватимете із запропонованими уривками з цих творів.

Краще розібратися в художніх творах і особливостях культурних епох, розвивати мислення, виявити творчі здібності Вам допоможуть рубрики «Працюємо з текстом» (питання, спрямовані на аналіз художніх творів), «Завдання за рівнями» (І рівень - питання на перевірку засвоєння знань, II рівень - питання на розуміння, Ш рівень
- завдання, спрямовані на формування умінь та навичок, IV рівень;
- питання на творче осмислення), «Індивідуальні завдання» (вправи креативного характеру), «Мистецька палітра» (представлення твору, епохи в різних видах мистецтва), «Український контекст» (паралелі між вивченням української та зарубіжної літератур, відомості про українських перекладачів, завдяки яким маємо змогу ознайомитися з видатними творами зарубіжної літератури), «Узагальнюємо» (питання, які допоможуть систематизувати навчальний матеріал).

Ми хочемо, щоб Ви полюбили читати, отримували від книги задоволення, тому основну увагу зосередили на справжніх прикладах героїзму, сили духу, кохання, яке перемагає смерть. Потрапляючи у світ Слова, Ви набуваєте досвід, навчаєтесь сприймати багатогранність життя. Аналізуючи вчинки літературних персонажів, Ви дізнаєтеся, як виправити свої помилки, як знайти той єдиний шлях, яким повинні йти саме Ви, спробуєте розпізнати себе у образах героїв світової літератури.

Не зупиняйтеся на Шляху, шукайте себе!

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_8_bogosvyatska.pdf
Дата 05.07.2020 18:34:55 Размер файла 13 MB Завантажити 11

Схожі матеріали (за тегом)