Зарубіжна література (частина 2)

8 клас Перегляди: 183
Купити
Зарубіжна література. Підручник для осіб з особливими освітніми потребами (H 54.1 - H 54.2). 8 клас (у 2-х частинах). Частина 2.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Ренесанс у Європі!

 

Хронологічні межі. Однією з важливих епох в історії культури, яка змінила добу Середньовіччя, була епоха Відродження, або Ренесанс (з іт Rinascimento, з фр. Renaissance — відродження). Це широкий ідеологічний і культурний рух, що виник у країнах Західної Європи в процесі їхнього переходу від середніх віків до Нового часу (приблизно з XIVXV ст. до середини XVII ст.).

Термін «відродження» пов’язаний з ідеєю відновлення античної спадщини в Нову добу. Але разом з античною традицією велику роль у розвитку епохи Ренесансу відігравали й інші культурні чинники, зокрема мистецтво доби Середньовіччя та народно-поетичні традиції. Зміна епох — Середньовіччя і Відродження — не була різкою. Нова епоха ввібрала в себе найкращі здобутки попереднього історичного періоду. Проте все ж таки це була принципово інша доба в історії людства, що принесла нове світосприйняття і нове розуміння людини, велике духовне піднесення в різних галузях життя та культури.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura2_8_nikolenko.pdf
Дата 15.05.2022 14:12:41 Размер файла 4 MB Завантажити 3

Схожі матеріали (за тегом)