Зарубіжна література (частина 1)

8 клас Перегляди: 150
Купити
Зарубіжна література. Підручник для осіб з особливими освітніми потребами (H 54.1 - H 54.2). 8 клас (у 2-х частинах). Частина 1.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники та восьмикласниці!

 

Ви народилися і живете в добу третього тисячоліття, коли все довкола стрімко змінюється, — технології, державні інституції, ритм життя та мислення людини. У цей складний час, для того щоб не загубитися у вирі подій і стати успішними, необхідно ставити перед собою чітку мету й невпинно, цілеспрямовано йти до неї щодня. На цьому шляху, сповненому труднощів і перешкод, вам нададуть упевненості твори Гомера, Данте, Вергілія, Горація, Ф. Петрарки, В. Шекспіра, М. де Сервантеса Сааведри, Мольєра, які дійшли до нас крізь віки.

У восьмому класі ви матимете змогу здійснити захопливу мандрівку різними країнами й літературними епохами. Перед вами вперше відкриються великі скарби античності, середньовіччя, Відродження, бароко та класицизму. Проте цього року ви ознайомитеся не тільки із золотою класикою. Молодим людям обов’язково потрібні твори про сучасних героїв і героїнь. Тож розповіді про них ви знайдете в розділі «Сучасна література», де йдеться про ваших однолітків.

Підручник розрахований не лише для читання. Працюючи з ним, ви будете дискутувати та критично мислити. До цього вас спонукатимуть різноманітні запитання та завдання. А ще ви знайдете тут мультимедійні матеріали — QR-коди (експрес-уроки, відео-тексти й аудіотексти), які допоможуть краще осягнути класичні та сучасні твори.

Символом нашого підручника є герой однойменної повісті французького митця А. де Сент-Екзюпері — маленький принц. І це невипадково. Адже саме цей письменник навчив нас літати у своїх мріях, берегти свою планету, дбати про улюблену квітку й бути відповідальним за тих, кого ми приручили. А. де Сент-Екзюпері склав молитву, яка допомагала йому в най-скрутніші моменти життя. Можливо, вона допоможе й вам: «Господи, я прошу не чудес і не міражів, а сили для кожного дня. Навчи мене мистецтва маленьких кроків... Навчи мене правильно використовувати час мого життя. Подаруй мені здатність відрізняти головне від другорядного... Збережи мене від наївної віри, що все в житті має відбуватися легко. Подаруй мені ясне усвідомлення того, що труднощі, поразки, падіння і невдачі є невід’ємною частиною життя, завдяки їм ми стаємо дорослішими та впевненішими... Пошли в потрібний момент того, у кого вистачить мужності сказати мені правду, але сказати її з любов’ю!.. Ти знаєш, що ми дуже потребуємо дружби. Дай мені бути гідним цього найпрекраснішого й найніжнішого подарунка Долі... Наділи мене фантазією, щоб у потрібний момент і в потрібному місці подарувати комусь тепло. Зроби мене людиною, яка вміє достукатися до інших. Навчи мене мистецтва маленьких кроків».

Тож вирушаймо маленькими кроками до сяючих вершин разом із найкращими книжками світу!

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura1_8_nikolenko.pdf
Дата 15.05.2022 14:11:58 Размер файла 5 MB Завантажити 2

Схожі матеріали (за тегом)