Фізика (частина 1)

8 клас Перегляди: 118
Купити
Фізика. Підручник для осіб з особливими освітніми потребами (H 54.1 - H 54.2). 8 клас (у 2-х частинах). Частина 1.

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Цього навчального року ви продовжите свою подорож світом фізики. Будьте уважними й наполегливими, і тоді ви зможете зрозуміти суть викладеного матеріалу та застосувати здобуті знання в повсякденному житті.

Усі параграфи підручника завершуються рубриками «Підбиваємо підсумки», «Контрольні запитання», «Вправа».

У рубриці «Підбиваємо підсумки» подано відомості про основні поняття та явища, з якими ви ознайомилися в параграфі. Отже, ви маєте можливість іще раз звернути увагу на головне.

«Контрольні запитання» допоможуть з’ясувати, чи зрозуміли ви вивчений матеріал. Якщо ви зможете відповісти на всі запитання, то все гаразд; якщо ж ні, знову зверніться до тексту параграфа.

Рубрика «Вправа» допоможе вам навчитися застосувати отримані знання на практиці. Кожне завдання цієї рубрики позначено кольором, який відповідає рівню складності завдання (у порядку підвищення складності).

Серед завдань є такі, що слугують для повторення матеріалу, який ви вже вивчали раніше.

Довідкові дані, необхідні для виконання завдань, ви знайдете в Додатку наприкінці підручника.

Фізика — наука насамперед експериментальна, тому в підручнику наявні експериментальні завдання та лабораторні роботи. Обов’язково виконуйте їх — і ви будете краще розуміти фізику. Радимо опрацьовувати завдання із «зірочкою», завдяки яким ви навчитеся подавати результати експериментів так, як це роблять справжні вчені (додаткову інформацію щодо визначення абсолютної та відносної похибки результату вимірювання ви знайдете в інтернет-підтримці підручника).

Матеріали, запропоновані наприкінці кожного розділу в рубриках «Підбиваємо підсумки розділу», «Завдання для самоперевірки», допоможуть систематизувати отримані знання, будуть корисними під час повторення вивченого та в ході підготовки до контрольних робіт.

Для тих, хто хоче більше дізнатися про розвиток фізичної науки й техніки в Україні та світі, знайдеться чимало цікавого й корисного в рубриках «Фізика і техніка в Україні» та «Енциклопедична сторінка».

В інтернет-підтррмці підручника ви знайдете відео-ролики, що показують у дії певний фізичний дослід або процес; інформацію, яка допоможе у виконанні завдань; тренувальні тестові завдання з комп’ютерною перевіркою; матеріали «До практикумів із розв’язування задач»; деякі додаткові відомості до рубрики «Фізика і техника в Україні».

Зверніть увагу на те, що в підручнику використано позначки, які допоможуть вам краще орієнтуватися в поданому матеріалі:
- Підбиваємо підсумки
- Контрольні запитання
- Вправа
- Завдання на повторення
- Експериментальне завдання
- Інтернет-підтримка

Цікавої подорожі світом фізики, нехай вам щастить!

 

pdf.png pick_fizika1_8_baryahtar.pdf
Дата 15.05.2022 14:07:22 Размер файла 5 MB Завантажити 2

Схожі матеріали (за тегом)