Українська мова

8 клас Перегляди: 447
Купити
Українська мова. Підручник для 9 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Шановні учні та учениці!

 

Дев'ятий клас - ще одна сходинка вашого зростання. Ви пізнаєте світ, навчаєтеся розуміти його. Це неможливо зробити без спілкування. Щоб допомогти вам стати цікавими співрозмовниками, які грамотно та влучно вислов-лююють думки, розуміють та аналізують зміст прочитаного, ми створили цей підручник — він завершує курс вивчення української мови.

Готуючи підручник, ми намагалися не просто пояснити навчальний матеріал, а й зробити його зрозумілим і легким для сприйняття. Тому правила подано у формі таблиць і схем.

Увесь матеріал, поділений на параграфи, передбачає вивчення теорії та формування навичок грамотно будувати речення, доречно вживати розділові знаки.

Також підручник покликаний допомогти вам готуватися до ЗНО з української мови — іспиту, без якого неможливо вступити до закладу вищої освіти. Ми подаємо зразки тестів ЗНО минулих років, а також пояснення до них.

Важливе місце в підручнику відведено роботі з текстом, адже сучасній людині необхідно читати вдумливо, розуміти й запам'ятовувати зміст прочитаного. Ці знання знадобляться вам і в студентські роки, і в дорослому житті.

Успіхів вам у навчанні!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_hu_9_shumitska.pdf
Дата 27.03.2022 13:05:32 Размер файла 5 MB Завантажити 3

Схожі матеріали (за тегом)