Język polski

8 клас Перегляди: 184
Купити
Польська мова (4-й рік навчання). Підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Ми разом продовжуємо мандрівку в дивовижний світ польської мови та її культури. Ось уже четвертий рік триває Твоя захоплива подорож і знайомство з традиціями польського народу. Лексичний і граматичний матеріал цього підручника дасть змогу Тобі розширити власні горизонти мовленнєвих знань та умінь.

Зміст пропонованого підручника - це логічне продовження засвоєння граматичного і лексико-комунікативного матеріалу, який учні вивчали у попередніх класах. Особливістю книги є те, що автори зосередилися на комунікативних аспектах вивчення польської мови як іноземної, що відповідає сьогоднішнім світовим вимогам до вивчення іноземної мови. Наш підручник ознайомить тебе з синтаксисом і деякими аспектами словотвору. При такому підході вирішення граматичних проблем стає органічним доповненням до засвоєння лексичного матеріалу.

У підручнику містяться тексти з тем, визначених програмою; граматика подана у вигляді таблиць і схем, що дає змогу вчителеві й учням спільно зосередитися на побудові діалогів і спілкуванні між собою.

Доповнює матеріал „мала хрестоматія" творів польських письменників, що допоможе Тобі краще пізнати польську літературу, розширити світогляд, зрештою зробить багатшим Твоє спілкування з однолітками з Польщі.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_polska_mova_8_bilenka2.pdf
Дата 05.09.2021 18:00:44 Размер файла 5 MB Завантажити 6

Схожі матеріали (за тегом)