Хімія

8 клас Перегляди: 3341
Купити
Хімія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

У цьому навчальному році ви продовжите вивчення хімії, з'ясуєте кількісні відношення речовин в хімічних реакціях, ознайомитеся з будовою атома і структурою періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва, механізмами утворення хімічних зв'язків. Це непростий, але в той же час необхідний для розуміння хімії навчальний матеріал. Оволодівши їм, ви зможете надалі легко характеризувати метали і неметали, їх з'єднання, ваші знання про природу збагатяться новими відомостями, а їх міжпредметний характер сприятиме формуванню природничо-наукової картини світу.

Щоб вивчення хімії у 8 класі було зрозумілим і доступним для вас, ми звернулися до перевіреного часом структурній побудові підручника, ввівши такі рубрики, як: Основний зміст тексту параграфа, Сторінка природодослідника, Підіб'ємо підсумки, Сторінка ерудита, Перевірте свої знання.

В рубриці Основний зміст тексту параграфа чітко і лаконічно пояснюється новий для вас навчальний матеріал. Сторінка природодослідника містить завдання, виконуючи які, ви будете розвивати дослідницькі вміння, зможете одержувати і закріплювати хімічні знання в ході експерименту. В рубриці Підіб'ємо підсумки коротко узагальнено головний зміст параграфа. Сторінка ерудита допоможе вам розширити свій кругозір, поглибити знання.

В рубриці Перевірте свої знання вам пропонуються усні запитання та письмові вправи, складені згідно державних вимог до рівня знань учнів з хімії. Завдання, позначені зірочкою *, вимагають творчого підходу, застосування знань у нестандартних або нових умовах. Їх виконання дасть вам можливість самостійно робити виводи щодо рівня сформованності ваших хімічних знань. У кінці підручника поміщені Покажчик основних хімічних понять і термінів, а також Словник хімічних термінів і понять, які вивчалися в 7 класі.

Працюйте систематично і виконуйте всі завдання. Адже утримання параграфів взаємопов'язано. Якщо ви не проробите один з них, це спричинить труднощі у вивченні наступних.

 

pdf.png pick_himiya_8_yaroshenko.pdf
Дата 23.09.2013 15:31:00 Размер файла 16 MB Завантажити 45

Схожі матеріали (за тегом)