Геометрія

8 клас Перегляди: 3625
Купити
Геометрія. Підручник для 8 класу середніх загальноосвітніх закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Вежа"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні восьмикласники!

 

У сьомому класі ви почали вивчати систематичний курс геометрії, у восьмому класі продовжите її вивчення. І в цьому вам допоможе підручник.

У кожному параграфі підручника є теорія і задачі. Читаючи теорію, основну увагу звертайте на слова, надруковані курси вом і жирним шрифтом.

Курсивом виділено геометричні терміни, назви понять. Потрібно вміти пояснювати їх зміст, наводити відповідні приклади. Жирним шрифтом надруковано важливі геометричні твердження, зокрема теореми. їх треба розуміти, вміти доводити і застосовувати для розв’язування задач. Закінчення доведення теореми позначено значком □.

У кожному параграфі підручника виокремлено рубрику "Для допитливих". Вона містить додатковий пізнавальний матеріал і допоможе вам зацікавитися геометрією.

Щоб перевірити, як ви зрозуміли і запам’ятали новий теоретичний матеріал, спробуйте відповісти на запитання і виконати завдання з рубрики "Запитання і завдання для самоконтролю", яка є в кожному параграфі.

Щоб опанувати курс геометрії, треба навчитися розв’язувати задачі. Ознайомитися з різними способами розв’язування задач допоможе рубрика "Виконаємо разом". Радимо розглянути задачі цієї рубрики, перш ніж виконувати домашнє завдання. Номери задач, рекомендовані для домашньої роботи, виділено значком

Задачі і вправи в підручнику поділено на чотири групи: "Виконайте усно", група А, група Б і "Задачі для повторення". У деяких задачах виділено жирним шрифтом важливі твердження, їх корисно запам’ятати.

Для узагальнення і систематизації вивченого матеріалу уважно прочитайте "Головне в розділі".

Добре підготуватися до тематичного оцінювання ви можете, розв’язуючи задачі та виконуючи завдання з рубрик "Самостійна робота", "Тестові завдання" і "Типові задачі для контрольної роботи".

У розділах є задачі за готовими малюнками (як на с. ЗО). Умови таких задач задано малюнками і короткими записами над горизонтальними рисками. Під рисками вказано величини, значення яких треба знайти. Найпростіші з цих задач можна розв’язувати усно.

Наприкінці підручника вміщено окрему добірку "Задачі підвищеної складності". їх пропонуємо тим кмітливим учням, які люблять математику.

 

pdf.png pick_geometriya_8_bevz.pdf
Дата 23.09.2013 15:30:00 Размер файла 13 MB Завантажити 60

Схожі матеріали (за тегом)