Всесвітня історія

8 клас Перегляди: 3685
Купити
Всесвітня історія. Новий час (ХV - ХVІІІ ст.). 8 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок-НТ"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Що таке Новий час?

 

Наприкінці XV ст. в історії людства починається нова епоха, яка має назву Новий час. Але чому Новий час, якщо його відділяє від сьогодення п’ятсот років? Так цю епоху почали називати самі європейці ще в XVI ст., коли стало зрозумілим, що у світі відбуваються надзвичайні перетворення. Тому вони поділили всю історію людства на античність, Середньовіччя та Новий час. Ви зможете переконатися, що це не помилка. Порівняно із Середньовіччям XVI ст. було справжнім початком Нового часу. В епоху Середньовіччя розвиток країн Європи був таким повільним, що здавалося, що оточуючий світ зовсім не змінюється. Від кінця XV ст. почалися нечувані та часом несподівані зміни майже в усіх сферах життя. Саме в цю добу були закладені підвалини сучасного суспільства, зроблені найважливіші наукові відкриття, значно змінилося становище християнської церкви. Середньовічне рицарство почало поступатися місцем купцям та городянам. Західноєвропейські держави тісніше стикаються з народами Америки та Африки, із великими цивілізаціями Сходу.

Аче не слід вважати, що перетворення Нового часу з’явилися самі по собі, без жодного зв’язку з минулим. Підвалини цих процесів були закладені ще в середні віки, коли виникли політичні, соціальні та економічні передумови змін нових часів.

Історія Нового часу охоплює понад чотири століття — від кінця XV до початку XX ст. У 8 класі ми вивчатимемо тільки перший період — ранній Новий час, який закінчується другою половиною XVIII ст. Саме в ці три століття у Європі відбулися радикальні зміни в суспільному та культурному житті.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_8_dyachkov.pdf
Дата 23.09.2013 15:36:00 Размер файла 16 MB Завантажити 33

Схожі матеріали (за тегом)