Фізика

8 клас Перегляди: 527
Купити
Фізика. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Шановний восьмикласнику!

 

Цього навчального року продовжується подорож світом вже знайомої для тебе науки — фізики. У 7 класі вперше ти дізнався про фізичні явища, величини, закони, формули, а попереду ще чимало нових відкриттів. Завдяки цьому підручнику ти зможеш пізнати цікавий світ теплових та електричних явищ природи.

Щоб краще засвоїти навчальний матеріал, намагайся давати відповіді на всі запитання «Чому?», вивчати нові формули з розумінням, наводити власні приклади і міркування. Особливу увагу приділи задачам: намагайся опанувати алгоритми їх розв'язування — і тоді успіх у навчанні буде гарантовано. Також звертай увагу на формулювання законів та визначень, які потрібно вивчити, повторюй основне за допомогою рубрики «Підсумки».

Ми живемо в XXI ст. — столітті інформаційних технологій та ринку праці, де цінують уміння швидко знаходити потрібну інформацію, опрацьовувати та використовувати її для розв'язування завдань, що виникають. Тому до цього підручника було розроблено та дібрано навчальне відео, що демонструє фізичні процеси та явища, створено комп'ютерні моделі для проведення експериментів та спостережень, онлайн тести для цікавої та швидкої самоперевірки. Сподіваємось, що спостереження за поданими у навчальному відео процесами та взаємодія з комп'ютерними моделями навчать тебе пошуку потрібної інформації, її систематизації та, найголовніше, дослідженню фізичних явищ, застосуванню на бутих знань у подальшому житті.

Для використання електронної підтримки у навчальному процесі тобі знадобиться смартфон або планшет та підключення до мережі Інтернет На сторінках підручника подано QR коди, у яких зашифровано адресу веб сторінки з електронним додатком. Для того щоб скористатися QR кодом, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення на смартфоні/планшеті Наприклад, для пристроїв з операційною системою Android потрібно запустити застосунок Google Play Market та .завантажити програму Powerful QR Code Scaner А+ або будь-яку аналогічну. Завантажити програми для зчитування QR кодів для інших операційних систем допоможуть відповідні застосунки: Windows Mobile — Windows Store, iOS — iTunes).

Окрім електронної підтримки, у цьому підручнику ти знайдеш ще чимало цікавого матеріалу та завдань. Орієнтуватися у на вчальному матеріалі допоможе сучасний навігатор, що демонструє алгоритм навчання та пояснює зміст рубрик. Обов'язково зверни увагу на цікаві додаткові рубрики «Хвилинка здоров'я», «Це цікаво знати», «Для тих, хто хоче знати більше», «Домашня лабораторія», «Задачі для допитливих». Можливо, саме цей ма теріал допоможе тобі зрозуміти та полюбити таку цікаву науку, як фізика, вибрати подальший шлях у житті та обрати майбутню професію.

Бажаємо тобі успіхів у навчанні!

 

pdf.png pick_fizika_8_serdyuchenko.pdf
Дата 24.03.2020 15:23:14 Размер файла 7 MB Завантажити 6

Схожі матеріали (за тегом)