Фізика

8 клас Перегляди: 517
Купити
Фізика. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Навчальна книга - Богдан"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Вивчаючи фізику в 7 класі, ви дізнались багато нового про фізику як науку про природні явища та методи їхнього вивчення. Для вас експеримент — одне із джерел знань. Ви навчилися самостійно виконувати експериментальні завдання пі ц час виконання лабораторних робіт на уроках і деяких завдань удома.

У 8 класі ви будете вивчати закономірності теплових та електричних явищ. На початку кожного параграфа є запитання, на які ви повинні дати ві цпові ці для повторення раніше вивченого матеріалу. У цьому підручнику нові терміни, визначення, формули в тексті виділені напівжирним шрифтом. їх потрібно запам’ятати. Після того, як ви прочитаєте параграф, постарайтесь його переказати і відповісти на запитання для самоперевірки. Читаючи підручник, звертайте увагу на слова, виділені курсивом, наведені в ньому рисунки, які ілюструють викладений матеріал.

Щоби переконатися у тому, що ви зрозуміли матеріал, виконайте завдання, наведені у вправах, поміщених після параграфі is. Підручник містить завдання двох рівнів складності. Деякі з них є запитаннями, відповідаючи на які потрібно пояснити відповідне явище або процес.

Тнттті завдання сформульовані у вигляді задач, при розв’язуванні яких потрібно визначити ту чи іншу фізичну величину, використавши відповідні закони і формули.

"Зустрічаються такожі графічні задачі, в яких треба виконати обчислення і побудувати графік або з поданого графіка отримати певну інформацію.

Є завдання експериментального характеру, виконання яких передбачає проведення дослідів і спостережень. Такі завдання позначені індексом «е» (експеримент).

Задачі підвищеної складності, а також параграфи, обсяг матеріалу яких дещо виходить за межі діючої програми з фізики, помічені зірочкою. До деяких задач у кінці підручника наведені відповіді. Для тих, хто прагне дізнатися більше чи перевірити свої знання, створено електронний додаток (робота з комп’ютером), де міститься додатковий матеріал, завдання різного рівня складності та тестові завдання для самостійної перевірки знань.

Бажаємо вам успіхів у навчанні.

 

pdf.png pick_fizika_8_pistun.pdf
Дата 10.02.2020 16:05:23 Размер файла 17 MB Завантажити 2

Схожі матеріали (за тегом)