Алгебра

8 клас Перегляди: 3685
Купити
Алгебра. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники!

 

Цей підручник — продовження підручника з алгебри, за яким ви працювали в 7 класі. Він містить виклад теорії, задачі та вправи, «Завдання для самостійної роботи», «Тестові завдання», «Типові завдання до контрольної роботи» тощо.

Користуючись підручником, ви значно розширите свої математичні знання й уміння. Якщо досі вам були відомі з алгебри тільки раціональні числа, цілі вирази і лінійні рівняння, то у 8 класі ви опануєте дійсні числа, раціональні вирази і квадратні рівняння. Отже, навчитесь розв’язувати багато і таких задач, які досі розв’язувати не вміли. Вивчаючи теоретичний матеріал, звертайте увагу на слова, надруковані курсивом, — це нові алгебраїчні терміни. Ви повинні усвідомити, що вони означають, і запам’ятати їх. Виділені жирним шрифтом речення є основними означеннями, правилами та іншими важливими математичними твердженнями. Слід навчитися їх формулювати (можна — своїми словами) та застосовувати до розв’язування пропонованих вправ і задач.

У кожному параграфі підручника є рубрика «Хочете знати ще більше?». Вона містить додатковий матеріал, адресований зацікавленим учням. У книжці є також «Відомості з курсу алгебри 7 класу», «Історичні відомості».

Підручник містить вправи різних рівнів складності: для усного розв’язування та рівнів А і Б. У рубриці «Виконаємо разом!» наведено зразки розв’язань важливих видів задач. Корисно ознайомитися з ними перед виконанням домашніх завдань, які позначено

Рубрику «Готуємося до тематичного оцінювання» побудовано так, щоб ви мали змогу якнайкраще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Велика добірка задач і вправ для повторення допоможе закріпити набуті навички. Окремо вміщено задачі підвищеної складності. їх пропоновано насамперед тим учням, які цікавляться математикою і мають бажання краще опанувати цей предмет. Сподіваємося, що ви дістанете насолоду, розв’язуючи логічні задачі.

 

pdf.png pick_algebra_8_bevz.pdf
Дата 24.09.2013 08:18:00 Размер файла 7 MB Завантажити 44

Схожі матеріали (за тегом)