Українська мова

8 клас Перегляди: 14043
Купити
Українська мова. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 248
• Формат файлу: pdf

 

Шановні восьмикласники!

 

Раді зустрічі з вами на сторінках підручника «Українська мова». Цього навчального року ви мандруватимете одним із найцікавіших розділів мовознавства — «Синтаксисом». Зокрема, дізнаєтеся багато нового про словосполучення і речення, речення з однорідними членами, звертаннями, вставними словами, відокремленими членами речення, прямою мовою.

Опрацювання кожного параграфа розпочинайте зі вступної вправи — невеликого дослідження. Потім уважно прочитайте теоретичні відомості, осмисліть їх, перекажіть своїми словами. Відкривши для себе суть мовного явища, приступайте до виконання різноманітних тренувальних вправ. Вони допоможуть закріпити знання, а також розкажуть багато цікавого й корисного про навколишній світ, стосунки між людьми, історію та культуру.

Сподіваємося, що вам сподобаються вправи з позначками «Попрацюйте в парах», «Два-чотири - всі разом!», «Мозковий штурм», «Мікрофон». Вони виконуються колективно і за окремими правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника. Також на вас чекають пізнавальні рубрики «Мовленнєва ситуація», «Із секретів мовознавства», «Культурамовлення», «Для вас, допитливі!». А у вільний час пропонуємо завітати до рубрики «Моя сторінка», де міститься багато пізнавальної інформації про мову, є гумористичні поезії, скоромовки тощо. Під час вивчення великих тем ви зможете взяти участь у виконанні групових проектів, що допоможуть як поглибити ваші знання з мови, так і розвинути творчі здібності.

Надійними помічниками на шляху здобуття знань стануть запропоновані в підручнику словнички, скорочені відповіді до вправ, покажчик термінів і понять, правила роботи в групах, а також поради «Як довести думку», «Як порівняти явища», «Як виділити головне».

Пам’ятайте, що добре ВОЛОДІННЯ МОВОЮ - це крок до УСПІХУ, це дорога до самопізнання та самовдосконалення.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_8_zabolotniy.pdf
Дата 24.09.2013 08:49:00 Размер файла 9 MB Завантажити 44

Схожі матеріали (за тегом)