English

8 клас Перегляди: 5437
Купити
Англійська мова. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів (7-й рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Наш час"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Перед тобою підручник з англійської мови “Your English Self” для 8-го класу. Він допоможе тобі розвинути свою мовну особистість засобами діалогу культур між англомовними країнами та Україною. Підручник містить п’ять розділів — Units. Кожен з них — це цікава сфера спілкування, наприклад, «Твоє шкільне життя», «Мандрівки Великою Британією та Україною». Розділи, у свою чергу, складаються з чотирьох частин, присвячених окремим аспектам твого життя. Для того, щоб книгою було зручніше користуватися, ти працюватимеш з різними рубриками залежно від того, яке перед тобою стоїть завдання. Наприклад, за допомогою мовленнєвої зарядки “Go Ahead!” ти зануришся до іншомовної атмосфери уроку, а рубрика “Enrich Yourself” ознайомить тебе з новими словами і виразами. Ти працюватимеш з мовленнєвими функціями через завдання “Express Yourself”, а у рубриці “Your Helping Hend!” ти знайдеш граматичний матеріал і вправи для його засвоєння.

Ти будеш розмовляти як англієць, якщо опануєш вірші, римівки, діалоги і короткі оповідання у підрозділах “Speak Up!” та “Join In!”. Тобі на допомогу ми також пропонуємо три «портфеля» — для слухання, читання і письма, в яких ти ознайомишся з життям твоїх однолітків за кордоном, з творами англійських і американських авторів та сам навчишся висловлюватись письмово через листівки, електронні листи, записки, оголошення тощо. У тебе з’являться нові друзі, також восьмикласники. Це персонажі Laura, Bill, Steve, Ann, Halen та інші, з якими ти будеш спілкуватися англійською, подорожувати світом, вивчати культури різних країн.

Ще ти набудеш досвіду самостійної творчої роботи під час виконання проектів — від розробки постера до створення власного фільму. На завершення кожного розділу, ти матимеш змогу перевірити чого ти навчився, виконуючи тестові завдання “Test Yuorself!”. Сподіваємось, підручник “Yuor English Self” допоможе тобі не тільки підвищити рівень володіння англійською мовою, але й перетворить тебе на цікавого співрозмовника в інтеркультурному середовищі.

 

pdf.png pick_english_8_kalinina.pdf
Дата 24.09.2013 08:37:00 Размер файла 9 MB Завантажити 34

Схожі матеріали (за тегом)