Рідна мова

8 клас Перегляди: 5846
Купити
Рідна мова. Підручник для 8 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак ЕКО"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 260
• Формат файлу: pdf

 

Шановні восьмикласники!

 

Вивчаючи один із найважливіших розділів науки про мову — синтаксис ви подолаєте ще одну сходинку оволодіння рідною мовою.

Слово "синтаксис" у дослівному перекладі з грецької означає "побудова", "упорядкування", "устрій". У цьому розділі граматики слово розглядається у його зв'язках із іншими словами в мовленні Тож саме і в синтаксичних теренах мова вступає у взаємодію з реальною дійсністю.

Об'єднує, упорядковує та організує весь поданий у підручнику навчалний матеріал Ідея Історичної пам'яті українців. Чому? Тому що без розумілого свого минулого жоден народ у світі не може рухатись уперед. Без знання своєї Історії та поваги до неї ми не зможемо будувати гідне майбутнє.

Саме з цієї причини ми пропонуємо вам опановувати мовні закони, правила мовленнєвого спілкування, заглиблюючись у Історичну пам'ять рідного народу та спираючись на культурні здобутки нашої країни — України.

На сторінках підручника ви знайдете розповіді про славну історію українського козацтва, світлини тих пам'яток Історії та культури, які весь світ називає чудесами довершеності й краси.

Підручник рідної мови слугуватиме мапою, що поведе вас у подорож, метою якої — не лише оволодіння знаннями рідної мови. Історії, культури, розуміння самих себе. Підручник переконає вас у тому, що найвищою цінністю Історії є людина. Підручник допоможе вам відчути себе компетентними людьми, громадянами сучасного Інформаційного суспільства.

Поважати себе може лише той, хто у своєму поступі спирається на історичний і мовленнєвий досвід свого народу. Тож підручник навчатиме самоповаги.

 

pdf.png pick_ridna_mova_8_glazova.pdf
Дата 24.09.2013 08:45:00 Размер файла 11 MB Завантажити 87

Схожі матеріали (за тегом)