Хімія

Оцінити підручник:
5,0 1
Хімія 8 клас Буринська 2008

Хімія. 8 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Н.М.Буринська
  • Видавництво: "Перун"
  • Рік видання: 2008
  • Сторінок: 200
  • Формат файлу: pdf

Юний друже!

 

Ти завершив вивчення хімії у 7-му класі, зрозумів суть початкових хімічних понять. Тепер твоє першочергове завдання — опанувати розрахунки за хімічними формулами і засвоїти відомості про класи неорганічних сполук. Цей навчальний матеріал, разом із відомостями про хімічні елементи, створює фундамент для усвідомленого сприймання центрального питання курсу хімії — періодичного закону і періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва та інших теоретичних питань.

Однак, звичайно, за період літніх канікул могло дещо й забутися. Тому курс 8-го класу починається з повторення найважливіших питань, що вивчалися в 7-му класі. Серйозно постався до уроків повторення — і ти обов’язково поновиш у пам’яті основні відомості. А головне — уважно працюй з підручником.

Працюючи з підручником, дотримуйся таких правил:

1. Текст параграфа читай вдумливо, без зайвого поспіху, звертай увагу на вимоги до знань і вмінь, які в даному разі висуваються. Вони зазначені до початку тексту параграфа й виділені курсивом. Це допоможе тобі краще орієнтуватися в навчальному матеріалі.

2. Читаючи текст, записуй формули й рівняння реакцій, а для цього заведи собі окремий зошит.

3. Не починай вивчення наступного матеріалу, не зрозумівши і не засвоївши попереднього.

4. У тексті параграфів трапляються запитання «Чому?», «Для чого?» та інші, на які обов’язково потрібно відповідати. Це допоможе тобі замислитися над прочитаним і виявити причинно-наслідкові зв’язки у матеріалі, що вивчається.

5. Щоб допомогти тобі в роботі з підручником, найважливіший матеріал, на який потрібно звернути особливу увагу, чи той, що потребує запам’ятовування, виділено кольором або жирним шрифтом.

6. Звертай увагу і на текст, надрукований дрібним шрифтом. Уважно читай його, хоча для засвоєння він не є обов’язковим (дається лише для ознайомлення).

7. Для самоконтролю здобутих знань у процесі самостійної навчальної роботи з підручником систематично виконуй наведені наприкінці параграфів завдання — запитання, вправи, задачі, тести. Вони розміщені в порядку зростання складності й поділені на нормативні та додаткові. Намагайся виконувати якомога більше завдань, обираючи їх на свій розсуд. Особливо складні, комбіновані чи такі, що виходять за межі програми, позначені зірочкою.

8. Правильність виконання завдань перевіряй за відповідями, наведеними наприкінці підручника.

9. Не забувай користуватися іменним та предметним покажчиками, поданими також наприкінці підручника. З їхньою допомогою тобі буде легше отримати потрібну інформацію або відшукати матеріал, який слід повторити.

10. Звертайся й до тлумачного словничка (с. 194). Він допоможе тобі з’ясувати зміст незрозумілих слів і нових термінів, що трапляються вперше.

11. Для поглиблення знань читай також інші книжки з хімії, у тім числі науково-популярну літературу, яку порекомендує тобі вчитель.

12. Починаючи вивчення хімії у 8-му класі, повтори правила поведінки в хімічному кабінеті та правила техніки безпеки, які вивчалися в 7-му класі, й дотримуйся їх.

 

pick_himiya_8_burinska.pdf
5 MB
69

Схожі матеріали