Історія України

8 клас Перегляди: 7628
Купити
Історія України. 8 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "АН ГРО плюс"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Вступ.

 

У 8 класі ви продовжите вивчати курс історії України. Запорукою успішної роботи на уроках і вдома є вміння працювати з підручником. Перед цим необхідно за змістом підручника познайомитися з його структурою. Матеріал підручника поділено на шість тем, кожна з яких містить від шести до восьми параграфів, що, у свою чергу, складаються з декількох пунктів. У тексті ви зустрінете слова й дати, виділені чорним шрифтом. На них необхідно звертати особливу увагу. Історія України, як ви вже знаєте, має власну термінологію, яку необхідно розуміти. Підручник містить дати основних подій, визначення понять і термінів, портрети історичних діячів. Працюючи з матеріалом параграфів, необхідно обов’язково перевіряти себе, щоб переконатися, чи правильно ви запам’ятали історичну хронологію, прізвища діячів, нові поняття і терміни.

Важливе значення для засвоєння матеріалу мають історичні документи, ілюстрації і схеми. Працюючи з параграфом, необхідно обов’язково прочитати включений до нього документ. Запитання, що його супроводжують, допоможуть вам краще зрозуміти зміст історичного джерела. Розглядаючи ілюстрації, звертайте увагу на підписи, які пояснюють зміст зображеного. Схеми розкриють вам зв’язки між складовими історичних явищ, пояснять їх особливості тощо.

Після кожного параграфа розміщені запитання й завдання. Звертайте увагу на умовні позначки поряд із ними. Вони підкажуть вам, що і як необхідно виконувати.

Завершивши вивчення теми, ви зможете підсумувати її матеріал за допомогою наведених у підручнику узагальнюючих запитань і завдань. Тестові завдання до теми дозволять вам здійснити самоперевірку рівня набутих знань.

Для того щоб вам було зручніше працювати з підручником, необхідно звертати увагу на розміщені на його сторінках рубрики та позначки.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_8_gisem.pdf HOT
Дата 24.09.2013 08:43:00 Размер файла 10 MB Завантажити 175

Схожі матеріали (за тегом)