Фізика

8 клас Перегляди: 3748
Купити
Фізика. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Ви щойно відкрили книжку, з якою працюватимете протягом навчального року. Сподіваємося, що вона задовольнить вашу природну цікавість до всього багатства явищ у навколишньому світі.

Вивчаючи фізику в 7 класі, ви, звичайно, дізналися багато нового і цікавого про закономірності навколишнього світу, природні явища, про те, як результати фізичних досліджень застосовують у техніці й побуті, переконалися в необхідності уважної, вдумливої та систематичної роботи з підручником. Ви навчилися працювати з фізичними приладами, виконувати досліди і проводити спостереження.

У підручнику, який ви тримаєте в руках, розглядаються основні закономірності механічних і теплових явищ. Теоретичний матеріал допоможе вам зрозуміти і пояснити ці явища. Звертайте увагу на слова, виділені курсивом. Це фізичні терміни, які треба запам’ятати. Правила, означення або важливі фізичні закони надруковано жирним шрифтом. їх необхідно пам’ятати і вміти застосовувати.

Підручник містить багато ілюстрацій, у ньому розглядаються досліди, які ви можете виконати самостійно або з допомогою вчителя, наведено спостереження, які допоможуть глибше зрозуміти фізичний смисл явищ, що вивчаються. «Історична довідка» у кінці кожного параграфа, без сумніву, розширить ваш кругозір.

У рубриці «Розв’язуємо задачі» наведено зразки розв’язань найважливіших видів задач і вправ. Підручник містить задачі, вправи і запитання різних рівнів складності: А на закріплення і Б - творчого характеру.

Перевірити свої знання з кожної теми вам допоможуть «Контрольні запитання», «Тестові завдання» і завдання «Що я знаю і вмію робити», які розміщено наприкінці кожного розділу. «Фізичні задачі навколо нас» навчать вас застосовувати набуті знання на практиці.

Виконані вами лабораторні роботи збагатять вас поглибленим розумінням закономірностей фізичних явищ та уміннями ставити досліди і користуватися вимірювальними приладами.

Тим, хто хоче знати більше, стане в пригоді інформація, вміщена в рубриці «Це цікаво знати».

Якщо ви забули якийсь фізичний термін, скористайтесь «Словником фізичних термінів», що міститься в кінці підручника.

Виконуючи спостереження і досліди з фізики, будьте уважними, дотримуйтеся правил техніки безпеки.

 

pdf.png pick_fizika_8_sirotyuk.pdf
Дата 24.09.2013 08:40:00 Размер файла 8 MB Завантажити 26

Схожі матеріали (за тегом)