Алгебра

8 клас Перегляди: 1881
Купити
Алгебра. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Фоліо"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники й восьмикласниці!

 

У цьому році ви продовжуєте вивчати алгебру одну а важливих і цікавих галузей математики. Довгий час алгеброю називали науку про розв'язування рівнянь. Згодом, коли рівняння почали записувати за допомогою символів, алгебра все більше ставала спеціальною мовою. Роль цієї мови з часом зростала, вона робилася набагато важливішою від розв’язування рівнянь. Тоді почали говорити, що алгебра це спеціальна символічна мова. З цього приводу відомий математик Д. Пойя писав: "Алгебра — це мова, що користується не словами, а лише математичними символами. Якщо ця мова символів нам знайома, то на неї можна перекласти цікаві для нас вирази повсякденної мови".

Рівняння потрібні, щоб розв'язувати задачі, зокрема практичного характеру, а перетворювати вирази необхідно для того, щоб розв’язувати складніші рівняння. Розширюються ваші знання про числові та буквені вирази — розширюютіься і види рівнянь, і методи їх розв’язування, а за цим — і задачі, які ви можете розв'язати.

Відомий математик, академік НАН України Б. В. Гнеденко зазначав: "І академіки свого часу сиділи за партами і теж обчислювали об'єми і знаходили, чому дорівнює “а’’ плюс "b" у квадраті". Вез знання математичної мови сьогодні не можна працювати ні в математиці, ні в будь-якій іншій галузі.

Найважливішим завданням математики є допомога іншим наукам, а також сприяння розвитку людства. На сторінках цього підручника ви знайдете цікавий матеріал про відомих математиків, про міжнародні та національні математичні премії та вчених, які були удостоєні цих премій.

Зараз важко назвати сферу діяльності людини, де не використовують математику. Мовою алгебри у вигляді математичних моделей описують реальні процеси. Математичними методами користуються фахівці з інформаційних технологій і соціологи, інженери і юристи, біологи і архітектори, музиканти і фінансисти. Щоб стати гарним фахівцем у майбутньому, щоб здобути добру освіту, слід докласти багато зусиль. Вивчення алгебри це одна зі сходинок до успіху на вашому шляху.

Сподіваємося, що наш підручник стане Вам добрим помічником в опануванні алгебри, у набутті нових знань, умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

 

pdf.png pick_algebra_8_bevz2.pdf
Дата 03.04.2018 20:16:00 Размер файла 15 MB Завантажити 7

Схожі матеріали (за тегом)