Алгебра

8 клас Перегляди: 4824
Купити
Алгебра. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

З особливостями навчання алгебри ти вже ознайомився в 7-му класі. Вивчаючи два предмети: алгебру і геометрію, ти відчув між ними тісний взаємозв’язок і деяку різницю.

Даний підручник є продовженням підручника "Алгебра-7", у якому формуються основні аспекти побудови предмета як науки та важливість і потрібність його на сьогодні. У ньому вміщено навчальний та практичний комплекс, в якому особливе місце відводиться розв’язуванню прикладних завдань, які потрібні для повсякденного життя.

Підручник містить три навчальних розділи, які поділено на параграфи, і додатковий матеріал для повторення та підсилення вивченого. Параграфи структуруються за такою схемою: перелік основних запитань, які несуть основний зміст теми; виклад теоретичного матеріалу; приклади його застосування (у формі "Як записати" і "Як пояснити"); різнорівневі вправи для закріплення та самооцінювання (тести); вправи для повторення; рубрика "Перерва". Вивчаючи теоретичний матеріал, звертай увагу на текст, який виділено жирним та курсивним шрифтами та позначено піктограмами. Це ті математичні твердження і терміни, які треба запам’ятати. Дослідження окремих фактів спробуй виконати самостійно.

Різнорівневі розвивальні вправи для закріплення та самооцінювання - тести - допоможуть тобі у засвоєнні конкретної теми, розширять знання, вироблять уміння і закріплять навички в реальних ситуаціях під час розв’язування практичних задач. Для більшого запам’ятовування та відновлення раніше вивченого вміщено рубрику "Вправи для повторення", яка відтворює основні важливі завдання, що складають курс алгебри.

Якщо під час розв’язування задач у тебе виникли труднощі, то до таких вправ ми розставили підказки - "Рятівні круги". Сподіваємося, вони тобі допоможуть бути сміливішим та впевненішим у подоланні непростого шляху. Оскільки "якщо ти хочеш навчитися плавати, то заходь у воду і пливи, а якщо хочеш навчитися розв’язувати задачі, то розв’язуй їх" (Дьєрдь Пойа).

Завдання рубрики "Готуймося до тематичного оцінювання" допоможуть тобі підготуватися на належному рівні до контролю з теми та перевірити свій рівень навченості. При їх розв’язуванні слід пам’ятати, що випадкові (вгадані) відповіді, як правило, не підтвердять твої знання. Вправи до розділу збагачують, узагальнюють та систематизують матеріал, а рубрика "Джерело" нагадує про історію алгебраїчних понять, з яких зароджувалася велика сучасна наука алгебра.

Якщо ж у тебе з’явиться вільна хвилинка і велике бажання "бути на ти" з цікавою математикою, то для цього підручник має завдання рубрики "Перерва" і "Задачі підвищеної складності". Розв’язуючи ці задачі, ти зможеш отримати насолоду від власної перемоги. Адже "велику радість можна отримати лише у великій праці" (Йоганн Вольфганг фон Гете).

 

pdf.png pick_algebra_8_bilyanina.pdf
Дата 24.09.2013 08:22:00 Размер файла 17 MB Завантажити 32

Схожі матеріали (за тегом)