Алгебра

8 клас Перегляди: 6566
Купити
Алгебра. Підручник для 8 класу з поглибленим вивченням математики.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 368
• Формат файлу: pdf

 

Любі восмикласники!

 

Ви зробили серйозний життєвий крок: вирішили продовжити опиту в класі з поглибленим вивченням математики. Ми вітаємо вас з цим вибором і сподіваємося, що ви не розчаруєтеся в своєму рішенні.

Навчатися в математичному класі не просто. Потрібно бути наполегливим і завзятим, уважним і акуратним, при цьому найголовніше — не бути байдужим до математики, а любити цю ікрасиву науку.

Протягом навчального року ви продовжуватимете вивчати алгебру. Сподіваємося, що ви з інтересом будете засвоювати нові знання. Ми маємо надію, що цьому сприятиме підручник, який ви тримаєте.

Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.

Підручник поділено на сім параграфів, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Особливу увагу звертайте на текст, виділений жирним шрифтом. Не залишайте також поза увагою слова, надруковані курсивом.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один з можливих зразків оформлення розв’язання.

До кожного пункту підібрано задачі для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і складні задачі (особливо ті, які позначено "зірочкою»"(*)).

Також у підручнику ви зможете прочитати оповідання про важливі математичні об’єкти, історію їх виникнення і розвитку. Назви цих оповідань надруковано зеленим кольором.

 

pdf.png pick_algebra_8_merzlyak4.pdf HOT
Дата 24.09.2013 08:21:00 Размер файла 12 MB Завантажити 175

Схожі матеріали (за тегом)