Трудове навчання (технічні види праці)

8 клас Перегляди: 2479
Купити
Трудове навчання (технічні види праці). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У восьмому класі на уроках трудового навчання ви ознайомитесь із металом як конструкційним матеріалом і почнете опановувати технології його обробки. Ви розширите свої знання про властивості металів, отримані на уроках фізики і хімії. Дізнаєтесь, як правильно і яким інструментом їх обробляти.

Ви продовжите освоєння графічної грамоти, будете вчитися читати кресленик і виконувати технічний рисунок (якщо є можливість і бажання - навіть засобами комп’ютерної графіки), щоб краще уявити майбутній виріб.

Цей підручник допоможе вам не просто відпрацювати прийоми розмічання заготовок, операції різання, рубання, обпилювання металу, нарізання різьби тощо, а й продемонструє через покрокові фотоілюстрації процес виготовлення потрібних і красивих речей.

А параграфи, присвячені основам комбінаторики, засобам художнього конструювання, історії та принципам дизайну, без сумніву, надихнуть вас на власні оригінальні ідеї.

Перш ніж приступити до навчання, запам’ятайте схематичні позначки з «Путівника учня». З їх допомогою ви зможете ефективно засвоїти матеріал.

Працювати з металом складно. Щоб досягти успіху, ви маєте бути дисциплінованими і обережними, вам знадобиться наполегливість, уважність, а ще - здатність творчо і сміливо мислити. Досить часто перші успіхи у шкільній майстерні - це перші кроки до омріяної професії. І тут не варто недооцінювати «ручної праці» - навіть якщо у майбутньому ви збираєтесь віддати перевагу розумовій праці. До речі, дизайнер іМас, iPhone та iPad Джоні Айв стверджує, що своїм успіхом завдячує передусім батькові - вчителю трудового навчання, який прищепив йому інтерес до створеного людиною середовища, бажання виготовляти красиві й корисні речі та вивчати технології.

Тож бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_8_tereshchuk2.pdf
Дата 26.02.2018 23:03:00 Размер файла 20 MB Завантажити 10

Схожі матеріали (за тегом)