Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

8 клас Перегляди: 2237
Купити
Трудове навчання (обслуговуючі види праці). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Дорога дівчинко!

 

Завдяки твоїй старанності й наполегливості на уроках трудового навчання ти вже вмієш робити власноруч багато красивих і корисних речей. Пропонуємо тобі рухатися далі, пізнавати й уміти більше, стати справжньою майстринею, а можливо, й визначитися з майбутньою професією - кравчині, модельєра, художника-конструктора, стиліста, дизайнера одягу, інтер’єру, ландшафту. Знання і вміння, які ти здобудеш цього навчального року, необхідні щодня у побуті, вони допоможуть зробити навколишній світ естетичним і радісним.

У 8-му класі ти продовжиш вивчати основи матеріалознавства, дізнаєшся про особливості штучних матеріалів; навчишся конструювати і моделювати, кроїти і шити, оздоблювати спідниці будь-яких фасонів; ознайомишся з комп’ютерним конструюванням одягу, основами кольорознавства, стилями дизайну. Спробуєш себе у професії дизайнера одягу та предметного середовища; дізнаєшся, як облаштувати оселю в українському колориті й прикрасити її власноруч виготовленими текстильними іграшками, сувенірами, виробами з паперу.

Навчишся виготовляти оригінальні вітальні листівки; оволодієш технікою ниткової графіки та ще багатьма корисними навичками.

Допоможуть тобі в цьому захопливому процесі чіткі й детальні пояснення, кресленики і схеми, малюнки до кожної теми параграфа, а також «Путівник учня», користуючись позначками якого, ти зможеш швидко віднайти потрібний матеріал, ефективніше організувати роботу з підручником.

Пам’ятай: практична робота у шкільній майстерні потребує уваги і зосередженості. Треба правильно організувати робоче місце, бути уважною і старанною, дотримуватися правил безпечної праці.

Сподіваємося, що на сторінках підручника ти знайдеш для себе багато цікавих ідей, натхнення до створення власних проектів і зможеш втілити творчу фантазію у цілком реальні речі.

Успіхів і натхнення тобі!

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_8_tereshchuk.pdf
Дата 26.02.2018 23:02:00 Размер файла 24 MB Завантажити 9

Схожі матеріали (за тегом)