Інформатика

8 клас Перегляди: 2344
Купити
Інформатика. Підручник для 8 класу загальноосвітних навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі діти!

 

Більшість людей перестають помічати комп’ютери, приймаючи як належне їх непомітну присутність. Але комп’ютери дедалі частіше починають керувати пристроями, що є необхідною частиною середовища, в якому живе і навчається, працює людина. Звичайно, можна не знати як відбувається керування пранням у сучасній пральній машині - треба лише натиснути кнопку вибору відповідної програми. Але людина стала людиною розумною тому, що не лише користувалася знаряддями, а намагалася їх удосконалити, придумати нові.

У галузі інформаційних технологій, як і в усіх галузях науки, техніки та мистецтва, є знання, які не застарівають. У інформатиці це знання про принципи програмного управління, на основі яких побудована робота всіх комп’ютерів. Вивчаючи інформатику, ви докладніше ознайомитеся з конструкцією комп’ютера, почнете освоювати створення програм у середовищі, наближеному до того, яким користуються професійні програмісти. І зрозумієте, що це легко!

Отже, для того щоб ефективно використовувати блага цивілізації, придумані й створені для нас, потрібно хоча б у загальних рисах знати, як вони працюють. Ці знання допоможуть з’ясувати, що можна вимагати від певного гаджета, а що - ні, визначити, чи правильно він працює, тощо. А в майбутньому ви зможете усвідомлено обрати для себе вид діяльності, пов’язаний зі створенням нових засобів інформаційних технологій, або просто дуже ефективного їх використання.

Ви продовжуватимете вивчати правила безпеки життєдіяльності під час роботи з комп’ютером та іншими засобами інформаційних технологій.

 

pdf.png pick_informatika_8_gurzhiy.pdf
Дата 03.10.2017 20:16:00 Размер файла 16 MB Завантажити 82

Схожі матеріали (за тегом)