Зарубіжна література

8 клас Перегляди: 1647
Купити
Зарубіжна література. Підручник для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Астон"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 318
• Формат файлу: pdf

 

Друзі восьмикласники!

 

Коли ми беремо до рук художню книгу, то очікуємо від неї цікавих розповідей про надзвичайні події, що трапилися з особливими людьми. Водночас у літературних творах ми можемо знайти для себе і безліч цікавих історичних фактів, згадок про важливі події культури, які розширюють наш світогляд і лягають у фундамент нашої освіти на все життя.

У 8 класі ми познайомимося з художніми творами, у яких знайшли своє втілення найдивовижніші ідеї, найрізноманітніші світогляди та культурні досягнення різних народів. Ми вчитимемося сприймати ці безцінні надбання людства через призму мистецтва і чути в них голоси письменників як давнини, так і сьогодення. І не тільки чути, а й розуміти те, що намагалися сказати нам митці: що їх тривожило та що викликало в них почуття гордості за культуру свого народу.

Ми почуємо голос давнини і зрозуміємо, що в ті далекі часи люди страждали й раділи з тих самих причин, із яких страждають і радіють наші сучасники. Усвідомлення зв’язку часів, єдності людей і різних народів у різні історичні епохи справді заворожує та створює відчуття якоїсь магії.

Тож у 8 класі є всі шанси долучитися до тих, хто може завдяки літературі долати відстані й часові межі та збагачувати свій розум і пам’ять. Для цього потрібно лише вчитатися в кожний рядок, у кожне слово художнього твору, дослухатися до кожної його думки. Треба довіритися митцю і йти за ним від образу до образу, від епохи до епохи...

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_8_milyanovska.pdf
Дата 10.10.2016 17:07:00 Размер файла 16 MB Завантажити 3

Схожі матеріали (за тегом)