Język polski

8 клас Перегляди: 19332
Купити
Польська мова (4-й рік навчання). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Ми разом продовжуємо мандрівку в дивовижний світ польської мови і культури. Вже четвертий рік триває Твоя подорож і знайомство з традиціями польського народу. Лексичний і граматичний матеріал підручника дасть змогу Тобі розширити горизонт мовленнєвих знань та умінь.

Матеріал цього підручника - логічне продовження граматичного і лексико-комунікативного матеріалу, який вивчали у попередніх класах. Особливістю книги є те, що автори зосередилися на комунікативних аспектах вивчення польської мови як іноземної, що відповідає сьогоднішнім світовим вимогам до вивчення іноземної мови. При такому підході граматичні проблеми стають органічним доповненням до лексичного матеріалу.

У підручнику містяться тексти на теми, визначені програмою. Граматика подана у вигляді таблиць і схем, що дає змогу вчителеві й учням зосередитися на складанні діалогів, спілкуванні між собою.

Наш підручник ознайомить Тебе з синтаксисом і деякими аспектами словотвору. Доповнює матеріал мала хрестоматія творів польських письменників. Цей аспект допоможе Тобі краще пізнати польську літературу, розширити світогляд, сприятиме спілкуванню з ровесниками з Польщі.

 

pdf.png pick_polska_mova_8_bilenka.pdf HOT
Дата 20.09.2016 11:22:00 Размер файла 11 MB Завантажити 2,041

Схожі матеріали (за тегом)