Українська мова

8 клас Перегляди: 6837
Купити
Українська мова. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники!

 

Ви продовжуєте вивчати українську мову — могутнє знаряддя людської думки й спілкування.

Цей підручник допоможе вам оволодіти виражальними багатствами мови, системою її взаємопов’язаних синтаксичних одиниць. Ви докладно ознайомитеся з будовою словосполучень, більше дізнаєтеся про структуру й особливості простих речень. А головне — навчитеся застосовувати набуті знання, відтворюючи чужі та створюючи власні висловлювання, у повсякденному спілкуванні.

Вивчення одиниць синтаксису — словосполучення й простого речення — здійснюється на текстах різних типів і стилів, що дозволить вам удосконалювати свої комунікативні вміння та мовленнєву компетентність.

Матеріал підручника розподілено за параграфами, кожен із яких містить різні рубрики. Щоб добре засвоїти відомості із синтаксису, звертайтеся до теоретичного матеріалу. У ньому подано всі необхідні правила з теми. Теоретичні відомості, що потребують особливої уваги, винесено в рубрику «Із секретів синтаксису». Наприкінці кожного розділу рубрика «Подумайте і дайте відповіді» допоможе, застосовуючи рефлексію, узагальнити вивчене й підготуватися до контрольної роботи.

У самостійному засвоєнні вивченого вам допоможуть схеми, таблиці, проблемні питання у вправах «Мовознавче дослідження». Працюючи із завданнями «Слово-диво», «Мудрість народна», «Культура мовлення», ви відчуєте красу й силу слова, зможете прилучитися до поетичного образу і творення зразкового власного мовлення. Тексти «Видатні українці» збагатять вас цікавою інформацією. У вправах «Краса врятує світ» подано репродукції полотен живописців — класиків і сучасників. Зацікавить вас і рубрика «Комунікативний практикум». Виконуючи ситуативні та ігрові завдання, розробляючи проекти, працюючи в парах, групах і класом, ви переконаєтеся, що з кожним роком удосконалюєте своє мовлення, набуваєте вмінь успішно спілкуватися.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_8_pentilyuk.pdf HOT
Дата 17.09.2016 13:36:00 Размер файла 12 MB Завантажити 117

Схожі матеріали (за тегом)