Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

8 клас Перегляди: 5669
Купити
Трудове навчання (обслуговуючі види праці). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Друзі!

 

Ви тримаєте підручник, який створено спеціально для вас. З уроків трудового навчання в 5-7 класах ви дізналися багато корисного й цікавого про світ професій, про інструменти та матеріали. Ваші вмілі й вправні руки вже навчилися виробляти красиві речі.

У 8 класі ви вдосконалите свої знання та навчитеся багато чого нового, а цей підручник допоможе вам розкрити таємниці майстерності. Сміливо мандруйте його сторінками, але спочатку ознайомтеся зі змістом підручника та зверніть увагу на його структуру.

Підручник складається з двох блоків: «Технологія виготовлення швейних виробів» та «Технологія виготовлення виробів інтер’єрного призначення». Вивчаючи перший блок, ви ознайомитеся з особливостями виготовлення поясних швейних виробів та навчитесь їх виготовляти. Вивчаючи другий блок, ви навчитеся виготовляти вироби інтер’єрного призначення. Деякі теми, а саме: «Матеріали хімічного походження», «Основи проектної діяльності», «Технологія вибору одягу і взуття та догляду за ними» є спільними й розміщені в першому блоці.

Кожний параграф поділено на частини. Невеликими порціями легше сприймати інформацію. Закріпити теоретичні знання вам допоможуть практичні роботи, розробки яких подано в підручнику. Приступаючи до тієї чи іншої роботи, уважно прочитайте послідовність її виконання. Перевірити засвоєння матеріалу та закріпити його допоможуть рубрики «Працюємо в парах» і «Працюємо творчо й самостійно», а також контрольні запитання, що наведені в кінці кожного параграфа.

У параграфах також є додаткова цікава інформація, яка розширить ваш світогляд, підштовхне до пошуку нових знань в інших джерелах: журналах, енциклопедіях, Інтернеті.

Фантазуйте і творіть! Створюйте нові, цікаві й корисні речі. Здобувайте нові знання та вміння, застосовуйте їх у житті.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_8_hodzitska.pdf
Дата 17.09.2016 13:34:00 Размер файла 19 MB Завантажити 77

Схожі матеріали (за тегом)