Deutsch

8 клас Перегляди: 2996
Купити
H@llo, Freunde! Німецька мова (4-й рік навчання). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Ось уже четвертий рік ти знайомитимешся з багатим світом німецької. Мова — це можливість не лише глибше пізнати особливості культури, традицій, життя іншої країни, але й знайти нових друзів, які розмовляють цією мовою або ж вивчають її як іноземну.

Німецькою спілкуються понад 100 мільйонів людей у світі. Це мова великих поетів і письменників Ґете, Гейне, Шіллера, Ґрасса, Гессе, все-світньовідомих казкарів Гауффа, братів Ґрімм, геніальних композиторів Моцарта, Баха, Бетховена, Шуберта, Шуманна, мислителів і філософів Канта, Фейєрбаха, Ніцше, вчених і винахідників Дизеля, Ейнштейна, Рент-ґена та багатьох інших талановитих і знаменитих особистостей, які своєю працею зробили наше життя цікавішим, кращим, духовно багатшим.

Сподіваюся, що цей підручник дасть тобі змогу наблизитися до скарбниць німецької культури, відчути дух німецького народу, познайомитися з життям своїх однолітків.

У підручнику подані здебільшого вправи на читання, аудіювання й мовлення. Основна частина вправ на письмо міститься в робочому зошиті. У кожному уроці на початку подаються слова та вирази, необхідні для розуміння та спілкування в рамках запропонованої тематики. Наприкінці кожного розділу вміщено матеріал для повторення. Вправи супроводжуються спеціальними піктограмами, які допоможуть тобі зорієнтуватися в матеріалі уроку.

У кінці підручника подано граматичний довідник, де зібрано пояснення до вивченого граматичного матеріалу, а також німецько-український словник, який містить слова та вирази, що трапляються в цьому підручнику.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_8_sotnikova3.pdf
Дата 15.09.2016 13:21:00 Размер файла 17 MB Завантажити 48

Схожі матеріали (за тегом)