Всесвітня історія

8 клас Перегляди: 4875
Купити
Всесвітня історія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні учні!

 

Цього року ви продовжите вивчати курс всесвітньої історії. Як ви вже знаєте з досвіду попередніх років, запорукою успішної роботи на уроках і вдома є вміння працювати з підручником. Перед тим як розпочати роботу, необхідно за змістом підручника познайомитися із його структурою.

Матеріал підручника поділений на шість розділів, кожен з яких містить декілька параграфів, які, у свою чергу, складаються з окремих пунктів. У тексті ви зустрінете виділені слова і дати, а також тлумачення основних термінів і понять. На них слід звернути особливу увагу.

Краще засвоїти навчальний матеріал допоможуть історичні документи, ілюстрації, карти і схеми. Працюючи з параграфом, необхідно уважно прочитати вміщені до нього документи і відповісти на запитання до них. Розглядаючи ілюстрації, обов’язково звертайте увагу на підписи, які пояснюють зміст зображеного. Формуванню уявлень про те, як саме розгорталися події, із якими ви познайомилися, допоможе історична карта, а зрозуміти зв’язки між історичними подіями дозволять схеми.

Після кожного параграфа наведені запитання і завдання, які допоможуть вам перевірити свої знання. Опрацювавши навчальний розділ, ви маєте можливість систематизувати свої знання за узагальнюючими запитаннями та завданнями, а також тестовими завданнями.

У кінці підручника ви знайдете додатки: плани-схеми для самостійної роботи з підручником, додатковою літературою, словник термінів і понять тощо.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_8_gisem.pdf
Дата 12.09.2016 13:39:00 Размер файла 20 MB Завантажити 80

Схожі матеріали (за тегом)