Історія України

8 клас Перегляди: 5110
Купити
Історія України. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Як працювати з підручником

 

Матеріал кожного параграфа поділено на пункти, орієнтуватися в яких допоможуть назви, що відповідають змістові, та пізнавальні рубрики.

Роботу над новим матеріалом починайте з рубрики, у якій запропоновано попрацювати з фрагментами історичних джерел, присвячених подіям, про які йдеться в матеріалах уроку.

Основні історичні відомості викладено в пунктах параграфів. їхні назви сформульовано як запитання, біля якого побачите малюнок-символ

Глибше зрозуміти суть історичних подій, виявити зв’язок між подіями та їх перебіг допоможе рубрика «Історична карта». Виконуючи запропоновані в ній завдання, ви вдосконалюватимете вміння співвідносити події в просторі та часі.

Рубрика «Особистість» знайомитиме вас із найяскравішими постатями вітчизняної історії - особистостями, про які мало сказати, що вони діячі минулого, адже від їхніх учинків залежав перебіг подій, - отож вони, без перебільшення, творці історії.

Зрозуміти, як саме тогочасні мешканці України ставилися до подій, що про них ідеться на уроці, вам допоможуть уривки з літописів, подорожніх нотаток, листів чужинців - словом, ті історичні документи, які збереглися від згаданої доби. Удосконаленню навичок роботи з історичним джерелом сприятимуть запитання та завдання до документів.

Підручник вам також підкаже, які саме завдання виконувати і як. До пунктів параграфа, уривків із джерел та ілюстрацій запропоновано завдання, працювати над якими можна самостійно або в парах чи групах.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_8_vlasov2.pdf HOT
Дата 26.08.2016 13:37:00 Размер файла 29 MB Завантажити 100

Схожі матеріали (за тегом)