English

8 клас Перегляди: 4499
Купити
Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже і люба подружко!

 

Перед тобою підручник з англійської мови. Він містить сім розділів -Units. Кожен з них - це велика тема, наприклад “My Friends and Me” або “Live and Learn”. Для того щоб з книжкою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин.

Кожен урок починається з бесіди - Now for it!, яка допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» в середовище англійської мови, відновити в пам’яті свої знання.

У тебе з’являться нові друзі. Це персонажі Annie, Alice, Peter, Ted та інші, з якими ти будеш спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас.

Підлітки розкажуть тобі про життя школярів і школярок у своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Ви обговорюватимете улюблені книжки та журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн. Ти покажеш своїм закордонним друзям свою рідну країну -Україну, ознайомиш їх з визначними місцями.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників і письменниць ти дізнаєшся більше про англомовні країни. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, стати цікавим співрозмовником або співрозмовницею.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_8_kalinina.pdf
Дата 26.08.2016 13:21:00 Размер файла 18 MB Завантажити 32

Схожі матеріали (за тегом)