Українська мова

8 клас Перегляди: 5114
Купити
Українська мова. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2016
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі восьмикласники!

 

Раді зустрічі з вами на сторінках підручника «Українська мова». Цього навчального року ви помандруєте одним із найцікавіших розділів мовознавства - «Синтаксисом». Зокрема, дізнаєтеся багато нового про словосполучення і речення, однорідні й відокремлені члени речення, звертання, вставні слова, пряму й непряму мову.

Опрацювання кожного параграфа радимо розпочинати зі вступної вправи - невеликого дослідження. Потім варто уважно прочитати теоретичні відомості, осмислити їх, виділити те, про що довідалися вперше, і те, із чим уже ознайомилися в попередніх класах. Вправи з позначками «Коло думок», «Попрацюйте в парах», «Два - чотири - усі разом», «Поспілкуйтеся» виконуються колективно й за окремими правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника.

Вивчаючи українську мову, ви зможете взяти участь у виконанні групових проектів, які допоможуть поглибити ваші знання й розвинути творчі здібності.

Багато цікавої, корисної інформації вміщено в рубриках «Із глибин мовознавства», «Для вас, допитливі», «Культура мовлення» та «Моя сторінка» .

У розділі «Синтаксис» стануть у пригоді опорні таблиці, розміщені на форзацах підручника, а також додатки зі словничками, відповідями до вправ, порадами щодо виконання завдань. І не забуваймо щирої поради майстра художнього слова Максима Рильського: «Як парость виноградної лози, плекайте мову».

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_8_zabolotniy2.pdf
Дата 26.08.2016 10:39:00 Размер файла 14 MB Завантажити 22

Схожі матеріали (за тегом)