Історія України

8 клас Перегляди: 4050
Купити
Історія України. XVI-XVIII століття. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Вступ.

 

Історія України ХУІ-ХУІІІ ст., яка вивчається у 8 класі, надзвичайно цікава розмаїттям подій, явищ, історичних осіб, радикальних суспільно-політичних і культурних змін. Водночас вона являє собою й дуже складний для вивчення час. Адже українські землі в цю епоху одночасно знаходилися в складі різних держав, що передбачає й особливості їх розвитку. Український народ не мав на початку періоду, який вивчається, своєї державності, але вже визрівали умови для боротьби за її відродження. Це відбулося в середині XVII ст., коли внаслідок Національно-визвольної війни українського народу було створено козацьку державу.
Матеріал курсу охоплює три періоди історії України: литовсько-польський, козацький та частково імперський, а за внутрішньою ознакою суспільного розвитку - початковий етап її новітньої історії.
На початку XVI ст. українські землі входили до складу різних держав. З кінця XIV ст. Галичина перебувала під владою Польщі, Закарпаття - Угорщини, Буковина - Молдавського князівства, Чернігово-Сіверщина і Слобожанщина - Московської держави. Більшість же українських земель належала Великому князівству Литовському.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_8_shvidko_p.pdf
Дата 24.09.2013 08:43:00 Размер файла 19 MB Завантажити 33

Схожі матеріали (за тегом)