Креслення

8 клас Перегляди: 9810
Купити
Креслення. Підручник для 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Школяр"
• Рік видання: 2004
• Сторінок: 239
• Формат файлу: pdf

 

Вступ.

 

Для сучасної людини мовне та письмове спілкування є звичною і постійною життєвою потребою. Проте ще набагато раніше, ніж з’явилася писемність, люди навчилися виконувати графічні зображення.
Поблизу іспанського селища Альтаміра збереглася печера - житло первісної людини, на стінах якої зображено сцени полювання на бізонів. У Сибіру н передгір’ях Алатау знайдено графічні зображення людей і звірів на скелях, виконані людиною понад 30 тисяч років тому.
Ці та інші приклади свідчать про те, що спочатку люди намагалися графічно відображати свої враження і бачення навколишнього світу. Поступово виконувані людиною гра­фічні зображення удосконалювались, ставали більш свідо­мими і виразними - з’явилися зображення знарядь праці, плани поселень, храмів тощо. Першим з таких зображень вважається зображення будівлі у розрізі на глиняній таб­личці (Новий Вавилон, 2400 р. до н. е.). Складність архітек­тури палаців, храмів, укріплень та інших споруд у країнах стародавньої культури (Стародавній Єгипет, Вавилон, Гре­ція) дають підстави вважати, що вони будувались на основі креслень.
Вся історія розвитку людського суспільства була тісно по­в’язана з удосконаленням мистецтва виконання зображень. Але завжди слід пам’ятати, що поява креслень обумовлена потребами практичної діяльності людини.

 

pdf.png pick_kreslennya_8_sidorenko.pdf HOT
Дата 24.09.2013 08:44:00 Размер файла 6 MB Завантажити 220

Схожі матеріали (за тегом)