Всесвітня історія

8 клас Перегляди: 8951
Купити
Всесвітня історія. Новий час (XV-XVIII ст.). 8 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Вступ.

 

Матеріал підручника, який ви тримаєте в руках, поділений на 11 тем, кожна з яких містить декілька параграфів, котрі, у свою чергу, складаються з окремих пунктів. Необхідно звертати увагу на виділені в тексті слова і да­ти. Історія, як і будь-яка інша наука, має власну термінологію, яку необхідно розуміти. Працюючи з матеріалом параграфів, обов’язково перевіряйте себе, щоб переконатися, чи правильно ви запам’ятали персонали історичних діячів та хронологію історич­них подій.
Краще засвоїти навчальний матеріал допоможуть історичні до­кументи, ілюстрації, карти і схеми. Працюючи з параграфом, про­читайте поданий до нього документ і дайте відповіді на пропоновані запитання. Розглядаючи ілюстрації, звертайте увагу на підписи, які пояснюють зміст зображеного. Формуванню уявлень про те, як саме розгорталися події, із якими ви познайомилися, допоможе історич­на карта. Зрозуміти зв’язки між історичними подіями дозволять схеми.
Наприкінці кожного параграфа наводяться висновки. Після них містяться запитання і завдання, спрямовані на формування різноманітних умінь та навичок. Звертайте увагу на умовні позна­чення, котрі підкажуть вам, що і як необхідно виконувати.
Після кількох тем наведено підсумкові завдання, завдяки яким ви зможете узагальнити вивчений матеріал. Здійснити перевірку на­бутих знань вам допоможуть тестові завдання, а запам’ятати основні дати - «Енциклопедична сторінка».

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_8_gisem_p.pdf HOT
Дата 24.09.2013 08:49:00 Размер файла 29 MB Завантажити 388

Схожі матеріали (за тегом)