Геометрія

8 клас Перегляди: 10050
Купити
Геометрія. 8 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ан Гро Плюс"
• Рік видання: 2008
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

У світі геометрії ви вже не відчуваєте себе чужинцями: у сьомому класі ви познайомилися з багатьма її визначними пам’ятками, почали оволодівати її мовою й опановувати її закони. Але геометрію не випадково вважають дивовижною - щоразу нова й непередбачувана, вона відкриває свої найкоштовніші скарби лише тому, хто проникнувся її духом і прагне не зупинятися на досягнутому.
У шкільному курсі геометрії можна умовно виділити декілька напрямів. На початковому етапі переважає «геометрія доведень» - ви вперше зустрілися з поняттям доведення, оволоділи його методами й логікою, навчилися отримувати з одних тверджень інші, обґрунтовувати свої висновки.
Останню частину минулорічного курсу було присвячено «геометрії побудов» - цей напрям поєднує елементи доведення і правила побудови найпростіших фігур за допомогою циркуля і лінійки. Протягом цього навчального року чільне місце буде відведене «геометрії обчислень». Чимало теорем, які ви будете вивчати, містять формули, що дозволяють отримати нові числові характеристики геометричних фігур. Найважливішою із цих теорем є знаменита теорема Піфагора, зустріч з якою чекає на вас саме у восьмому класі.

 

pdf.png pick_geometria_8_ershova_p2.pdf HOT
Дата 24.09.2013 08:40:00 Размер файла 12 MB Завантажити 610

Схожі матеріали (за тегом)